Vaikai > Laisvalaikis > Pavasario uždarymo proga...
 

Pavasario uždarymo proga Lietuvos vaikų namuose – dainos, dovanos ir žaidimai


2012 06 08 | Autorius: Agnė Belickaitė
 

Pavasario uždarymo proga Lietuvos vaikų namuose – dainos, dovanos ir žaidimai

Vaikų namus visoje Lietuvoje pirmosiomis vasaros dienomis tradiciškai aplankė vieno didžiausių kosmetikos tinklų „Drogas“ darbuotojai. Dovanas vaikams jau antrus metus iš eilės vežantys ir su jais laiką leidžiantys kolektyvai sakė, kad svarbiausia – dėmesys ir buvimas kartu.


„Kiekvienam iš mūsų svarbiausia yra dėmesys. Dovanos – taip pat dėmesio išraiška, tačiau manau, kad ta drauge praleista diena, bendri žaidimai, pokalbiai ir išklausymas – kur kas svarbiau“, – sakė „Drogas“ vadovė Daina Žymantė.

Apsilankius svečiams, įprasta kasdienybė vaikų namuose baigiasi – prasideda nesibaigiančios kalbos, dainos ir žaidimai, į įvykių sūkurį įtraukiantys net ir baikščiausiuosius.

„Visuomet laukiame svečių, vaikams tai – įvykis, dar viena proga ką nors sužinoti, išmokti, pasisemti naudingos patirties ir, žinoma, parodyti ką sugeba – drauge piešėme, leidome aitvarus, pūtėme muilo burbulus“, - pasakojo Visagino paramos vaikui centro direktorė Natalija Ledickaja.
„Tokie apsilankymai svarbūs ne tik vaikams, bet ir mums patiems – turime progą pabendrauti su žmonėmis, kurie, nepaisant nelengvų aplinkybių, kurias gyvenimas jiems skyrė, yra tokie pozityvūs ir stiprūs, taip džiaugsmingai žiūri į ateitį – tai įkvepia“, - po apsilankymo vaikų globos namuose mintimis dalinosi „Drogas“ vyriausiasis regionų administratorius Vitas Petkevičius.

„Drogas“ kolektyvas drauge su „Miesto ledi“ konkurso nugalėtojomis vaikų namus lankė ir per Kalėdas – tuomet svečiai drauge su vaikais puošė Kalėdų eglutes, rengė šventines vaišes ir stebėjo vaikų parengtus pasirodymus. Vaikų namus šio kosmetikos tinklo darbuotojai lankė ir praėjusią vasarą.

Šįsyk linksmi svečiai pasibeldė į 13 vaikų namų duris Elektrėnuose, Beižioniuose, Plungėje, Kaune, Visagine, Tauragėje, Ukmergėje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Telšiuose, Šilutėje, Radviliškyje, Mažeikiuose, Marijampolėje ir Kėdainiuose.


Gairės:  labdara,  vaikų namai
 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Karina