Vaikai > Laisvalaikis > Renginys Tarptautinei...
 

Renginys Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti


2012 05 28 | Autorius: Mama.lt, flickr.com nuotr.
 

Renginys Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti

Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti Kaune organizuojamas nemokamas renginys karine tematika. Į šį renginį kviečiami visų mokyklų mokiniai ir jų tėveliai.

Šventės dalyviai turės galimybę susipažinti su pareigūnų tarnybine kasdienybe. Viešojo saugumo tarnyba parengė parodomąją programą. Į šį renginį pakviesti kinologai demonstruos veiksmus su keturkojais draugais. Renginio dalyviai bus vaišinami tikra kareiviška koše!

Šiais metais „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys parėmė vaikų iš Kauno miesto, Kauno rajono, Pravieniškių, Karmėlavos, Rumšiškių gyvenviečių atvežimą į šventę ir jų vaišinimą. Taip pat į šventę pakviesti neįgalieji ir vaikai iš globos namų. Tai itin didelė ir reikšminga pagalba vaikų globos namų gyventojams.

Generolo Povilo Plechavičiaus jaunojo kario mokyklos direktorius Viktoras Daunys pažadėjo, jog vaikai turės galimybę sudalyvauti specialiai jiems parengtose rungtyse. Renginio metu planuojamas Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų pasirodymas.

Šiandien vis daugiau laiko vaikai praleidžia prie kompiuterio ir vis mažiau laiko lieka fiziniam aktyvumui. Tai puiki galimybė aktyviai su šeima praleisti dieną.

Tikimasi, jog šis renginys sužadins jaunosios kartos patriotinius jausmus, padės suvokti kas yra pareiga ir tarnyba Tėvynei, kokios yra tikrosios pilietinės vertybės.

Vaikų gynimo dienai skirtas renginys vyks birželio 1 dieną, 11:00 – 15:00 val. Radvilėnų pl. 1, Kaune.


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Gustas