Namai > Skaitiniai > Naujoji L‘Occitane...
 

Naujoji L‘Occitane bijūnų kolekcija „Pivoine Delicate“


2012 05 02 | Autorius: „L'Occitane“ informacija
 

Naujoji L‘Occitane bijūnų kolekcija „Pivoine Delicate“

Nusikelkime į senuosius graikų mitologijos laikus, kai sklandė legendos apie bijūnus. Graikų mitologijoje žinomas herojus Paeonas, dievų gydytojas ir gydytojų globėjas, sužeistą požemių ir tamsos karalystės dievą Hadą išgydęs balzamu, pagamintu iš bijūno šaknies. Būtent iš šio mito herojaus Paeono vardo kildinamas bijūnų pavadinimas, o ši istorija įkvėpė „LʼOccitane“ sukurti kūno priežiūros ir dekoratyvinių kosmetikos priemonių liniją su bijūnais.

Kitoje legendoje pasakojama apie nuostabaus grožio nimfą Peonią, kuriai taip meilinosi dievai, kad pavydi deivė pavertė ją gėle su tūkstančiu žiedų – bijūnu. Nuo tada ši grožio ir moteriškumo simboliu laikoma gėlė kiekvieną pavasarį džiugina akinančiomis spalvomis ir nuostabiai gaiviu aromatu.

Kasmet nuo balandžio vidurio pietų Prancūzijoje pražysta apie 700 rūšių bijūnų. Kai kurios jų dideliais sunkiais žiedais skleidžiasi vos dvi savaites. Bijūnai labai kvapnūs, kai kurios rūšys kvepia citrusiniais vaisiais, pakalnutėmis ar rožėmis. Šių gėlių grožis, spalvos ir svaigūs kvapai įkvėpė „LʼOccitane“ sukurti kvapniąją kolekciją su bijūnais. „Nuraudusi kaip bijūnas“, – sako prancūzai, kai turi omenyje senuosius raudonuosius bijūnus „Rubra plena“, kuriuos dvasininkai augindavo soduose (ne veltui šis posakis žadina drovumą ir netikėtai plykstelėjusias emocijas).

Pono Rivièro sode auga daugybė bijūnų rūšių, tačiau labiausiai iš jų išsiskiria subtilusis bijūnas „Splendeur Pastel“. Sakoma, kad tai droviausia gėlė iš visų… Žiedai labai lėtai skleidžiasi, po truputį nurausta ir parodo gėlės šerdį. Besiskleisdami bijūnai virpa ir tai suteikia jiems ypatingo žavesio – susilieja pastelinė rožinė žiedlapių spalva ir raudona bei auksinė viduriuko spalvos, sustiprinančios atspalvių švelnumą. Tarsi kiekvieną kartą norėdamas nustebinti praeivius, bijūnas niekuomet neatrodo taip pat, žydėdamas jis subtiliai keičia atspalvius.

Naujausioje kvapiojoje „LʼOccitane“ kolekcijoje kūnui rasite tualetinį vandenį, spindesio suteikiančią purškiamąją pudrą ir rankų kremą. Kuo ypatingas bijūnų kvapas? Jis labai ilgai išlaiko gaivumą, todėl tiesiog nepakeičiamas pavasarį ir vasarą.

Bijūnas – grožio ir moteriškumo simbolis. Kiekvieną pavasarį žydėdamas jis skleidžia akinantį spalvų ir aromatų reginį. Tualetiniame vandenyje „Pivoine Délicate“ atsiskleidžia švelniausio sodo bijūno aromatas, susiliejantis su trapiu rožių, bijūnų žiedlapių ir žalių pakalnučių aromatu. Dominuoja gėlių akordai ir pudrinės natos. Sudėtyje yra bijūnų ekstrakto iš Dromo. Tai gėlių aromatas su muskuso akordais – švelnus ir subtilus, tarsi bijūnų žiedlapių prisilietimas.

Spindesio suteikianti pudra sukurta iš natūralios kilmės ingredientų ir išsiskiria subtiliu kvapu, gražina ir suteikia spindesio kūnui bei plaukams. Purkškite pudrą ant kūno, iškirptės ir plaukų ryte ar prieš išeidami vakare. Norėdamos, kad spindesys išliktų ilgiau, purkškite prieš tepdamosi pienelį ar kūno kremą.

Lengvos konsistencijos rankų kremas papildytas taukmedžių sviestu ir vitaminu E, drėkina ir apsaugo rankas nuo aplinkos poveikio. Rankos švelninamos ir subtiliai pakvėpinamos švelniu gėlių aromatu.

Naujoje makiažo kolekcijoje atrasite tepamuosius kvepalus ir lūpų blizgį vienoje tūbelėje, tepamųjų lūpų blizgių ir lūpų dažų.

Tepamuosiuose kvepaluose ir lūpų blizgyje susijungia du būtini grožio malonumai. Tepamieji kvepalai – maloniems pasikvėpinimams kiekvieną dieną, lūpų blizgis – vaiskus rasos spindesys ant jūsų lūpų.

Lūpų balzamai – kompaktiški, patogūs, suteikia natūralų, subtilų, persikų, slyvų spalvos ar rožinį spindesį jūsų lūpoms.

Lūpdažiai apgaubia lūpas spindinčiu auksinės ir smėlio, rožinės spalvos, rožinio koralo ir auksiniu šydu. Išskirtinės konsistencijos, subtiliai pakvėpinantys ir papildyti švelninamuoju bijūnų ekstraktu, glotnina lūpas, suteikia lengvumo ir patogumo jausmą.

Lūpų blizgiai apgaubia lūpas spindinčiu pastelinės rožinės, rožinės ir auksinės, smėlio spalvos šydu. Šiuose lengvos konsistencijos, subtiliai kvepiančiuose blizgiuose yra švelninamojo bijūnų ekstrakto, kuris apsaugo lūpas ir suteikia joms putlumo.

Šie produktai puikiai tiks visiems odos atspalviams. Produktai ypač švelnūs odai ir malonūs tepti, todėl padeda sukurti nuostabiai lengvą pavasarišką makiažą.

Dar keletas patarimų, kaip prižiūrėti lūpas:


 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabriele