Namai > Skaitiniai > R. Šemeta "Gimdymas su...
 

R. Šemeta "Gimdymas su šypsena"


2012 03 26 | Autorius: R. Šemeta
 

R. Šemeta "Gimdymas su šypsena"

Kodėl viena moteris pagimdo natūraliai ir lengvai, o kita kankinasi gimdymo metu? Ar mūsų protas gali atsakyti į šį klausimą? Tai, ką gali pasiekti kiekviena moteris, neturi ribų. Ribas susikuriame patys savo mintyse.

Knygoje pateikiamas kitas požiūris į gimdymo procesą, supažindinama su Mentalinio gimdymo metodika (MGM). MGM teorinis pagrindas – įsitikinimas, kad gimdymas, kaip ir bet koks kitas fiziologinis procesas, neturi būtinų, įgimtų ar paveldimų anatominių - fiziologinių skausmo priežasčių.

Kalbama ne apie gimdymo skausmo pašalinimo metodus, o apie skausmo išvengimą. Naudojama Neurolingvistinio programavimo, efektyvaus gimdymo modeliavimo pagal savo norą, metodika. Svarbiausias MGM uždavinys – skausmo profilaktika, pašalinant pagrindinę – psichologinę – skausmo priežastį, neutralizuojant neteisingas, neigiamas nuostatas.

Autorius – gydytojas akušeris - ginekologas Romualdas Šemeta – Amerikos bei Rusijos Prenatalinės ir perinatalinės psichologijos bei sveikatos asociacijų narys, Perinatalinės psichologijos ir medicinos asociacijos (Lietuva) prezidentas, turi 30 metų klinikinės praktikos patirtį, virš 20 metų ruošia besilaukiančias šeimas gimdymui. 1997 m. stažavosi pas žinomą pasaulyje natūralaus gimdymo šalininką, akušerį - ginekologą Michel Odent (Londonas). 1999 - 2001 m. kasmet dalyvauta tarptautinėse Perinatalinės psichologijos konferencijose. 2003 m. stažavosi „Gimdymas ir perinatalinė psichologija”. 2007 m. dalyvavo pasauliniame Perinatalinės psichologijos kongrese bei meistriškumo klasės apmokymuose pas žinomą pasaulyje perinatalinės psichologijos specialistą, perkamiausios knygos „The Secret Life of the Unborn Child” autorių Tomą Verny (Kanada) ir pas JAV Prenatalinės ir Perinatalinės psichologijos bei sveikatos asociacijos prezidentę, psichologę Barbarą Findeisen.

Jeigu jūs norite sugriauti esančius mąstymo apie gimdymo kančias stereotipus, įjungti savo vaizduotės jėgą ir įtraukti į savo gimdymo procesą visą kūrybinį potencialą – ši knyga jums.

Čia pateikta Mentalinio gimdymo metodika jau padėjo daugeliui moterų suprasti, kad naujos idėjos ir nestandartiniai sprendimai slypi paslaptingame galvos smegenų dešiniajame pusrutulyje.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
nauja mamyte
2012-05-11 16:43:36
Pritariu kad gimdymo nereikia bijoti. Pasitikejau savo kuno galia ir leidau jam atlikti savo darba. Tai buvo pirmasis gimdymas. Pagimdziau lengvai, naturaliai ir pozoje, kokioje norejau, be jokio medikamentinio isikisimo ir su sypsena - kaip gyd. Semeta rekomenduoja :) Bet reikia pripazinti, kad skausmas jauciamas, ypac kai galvyte plesia visa oda apacioji ir jauti kaip ji trukineja. O saremiai nera taip jau baisu, iki gimdos kakleliui atsidarant iki 7 cm - ju pabaiga sukelia jausma, panasu i orgazma, nuostabu kuo gali virsti visa nugara reziantis skausmas. Knygos neskaiciau, kursus lankiau :) manau, kad knyga tikrai naudinga, o kursus visiems rekomenduoju ;)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (188)
gabriele