Namai > Santykiai > Sutuoktinių problemos...
 

Sutuoktinių problemos šiuolaikinėje šeimoje


2014 03 30 | Autorius: Parengta paga Allwomans.ru
 

Sutuoktinių problemos šiuolaikinėje šeimoje

Kaip ir kiekvienas sudėtingas organizmas, taip ir šeima išgyvena tam tikrus vystymosi etapus – pakilimus ir nuopolius. Tačiau jei patys džiaugsmingiausi periodai priimami kaip savaime suprantami, tai šeimyninės krizės metu tiek vyrui, tiek ir žmonai atrodo, kad čia tik jiems taip nepasisekė. Iš tikrųjų šeimyninės problemos dažniausiai būna vienos ir tos pačios.

Šeimos ir santuokos konsultantai pritariamai linkčioja galva, kad yra pastovios aplinkybės, kurios „kiša koją“ bet kokiai laimingai santuokai, o jei taip atsitiko – nereikia nusiminti, nes „išgyti“ tikrai galima. Svarbiausiai, kad būtų abipusis noras išgyventi kartu juodąją gyvenimo juostą.

Melas ir apgavystė

Ir nuo ko gi daugiau pradėti pokalbį apie kliūtis šeimyninėje laimėje, jei ne nuo neištikimybės! Ką ir kalbėti – jei žmogus silpnas, pagundos slypi kiekviename žingsnyje. Reikia pastebėti, kad jauname amžiuje neištikimybė išgyvenama audringiau ir jautriau, nors šeimos „su stažu“ dažniau dėl to skiriasi.

Psichologai tokį reiškinį aiškina ne tik todėl, kad šiuolaikinėje šeimoje jauni žmonės linkę garsiai išrėkti savo emocijas, o paskui labai greitai nusiramina. Dar yra ir kita priežastis: kokie santykiai yra svarbiausi santuokoje. Neseniai sukurtoje šeimoje prioritetas, kaip taisyklė, yra seksas, kurio pagrindas yra jausmai, o ne protas. Todėl tokia atsitiktinė meilės naktis dažniausiai netampa skyrybų priežastimi, kadangi audringi pykčiai baigiasi ne ką mažiau audringesne naktimi lovoje.

Tuo tarpu sutuoktiniai, kurie gyvena kartu jau daug metų, didesnę reikšmę skiria pasitikėjimui santykiuose. Todėl neištikimybės atveju juos skaudina ne pats faktas, kad partneris banaliai su kažkuo permiegojo, kiek artimo žmogaus išdavystė. O sutuoktinis, kuris išdavė švenčiausią dalyką – absoliutų pasitikėjimą, kelia itin neigiamas emocijas. Čia vien tik lovos žaidimų neužteks.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
p.s.
2015-05-28 11:39:12
manau, kadd kažkam gali būti aktualu ir įdomu. Jeigu taip, siūlau tiesiog pasiskaityčia čia www goo. gl/WsXNel ir čia www goo. gl/GMmDaT.
Dainius
2015-05-28 11:38:13
Vaistas skirtas vartoti nuo 18 metų. Smagiausia, kad receptas nėra būtinas (na, nebent pirmą kartą, po to, kai jau žinosit dozę, bus galima pirkt ir taip). Yra visose vaistinėse. Veiksminga, bet kartu su psichoterapija ar visokiom technikom - dar geriau.
Dainius
2015-05-28 11:37:11
Žinokit, nesitikėjau, kad viskas gali TAIP pasikeist. Ir iš viso, nežinojau, kad su šia problema susiduria tiek daug vyrų. Vaistai - paprastas ją išspręsti. Priligy nereikia vartoti nuolat (tik pagal poreikį), nesukelia pripratimo... Vartoti (bent teoriškai) galima nors ir kasdien, bet ne daugiau kaip po vieną dozę per parą.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Daniel