Vaikai > Laisvalaikis > Pavasariškiausias ir...
 

Pavasariškiausias ir mieliausias koncertas “Tau, mamyte”


2012 04 25 | Autorius: Mama.lt
 

Pavasariškiausias ir mieliausias koncertas “Tau, mamyte”

Gegužės 6 d., 18.00 val., Kauno kultūros centre „Tautos namai“.

Šventinis koncertas “TAU, MAMYTE”, tai nuoširdžiai šiltas ir smagus vakaras mamyčių dienai paminėti, kuriame bus atliekamos pačios mieliausios mums ir mūsų mamoms dainos. Su daugeliu iš jų užaugome ne tik mes, bet ir mūsų mamos. Programoje skambės tokios visiems žinomos dainos, kaip „Jurgos arija“, „Katedrų laikai“, „Lopšinė“ ir kt. Ši nuostabi pavasario šventė yra skirta mūsų brangiosioms mamytėm, žmonoms, be kurių nebūtų šio pasaulio.

Atlikėjai Vladas Kovaliovas, Vilmina Navickaitė, Gediminas Rimkus-Rimkevičius ir Jurgita Minderytė sukūrė naują programą specialiai šiai šventei. Kauniečiams bei miesto svečiams jie dovanos nuoširdų ir gražiausių jausmų kupiną vakarą. Šiame koncerte, bus ir staigmena, - smėlio menininkė Jurgita Minderytė, kuri gražiausius meilės duetus iliustruos romantiškais smėlio piešiniais, scenoje pasirodys su savo dukrele UGNE, kuri, beje, įgarsino ir šios šventės reklaminį audio klipą. Šis darbas Ugnei buvo debiutas, o štai scenoje su mama ji pasirodys jau nebe pirmą kartą. Jos kartu dalyvavo ir „Lietuvos talentuose“, ir praeitų metų pavasarį Vilniaus Rotušėje vykusiame koncerte.

Taigi visas mamytes į koncertą kviečiame atvykti su savo vaikučiais, kuriems renginys paliks tikrai neišdildomą įspūdį. Vaikai galės pakviesti savo mamas į sceną ir nupiešti smėlio piešinį-dovana mamytei. Kadangi norinčių tikrai bus daug, pirmumo teisę bus suteikiama pirmiesiems užsiregistravusiems el. paštu jurgitaminderytė@yahoo.com, arba tel 861386887. „Taip pat visom mamom dovanoju ir mamyčių nuolaidą, juk tai mūsų diena. IKI mielo susitikimo“, - sako Jurgita.

Galite įvertinti ir Ugnės debiutinį klipą.

 

Apie atlikėjus:

Vladas Kovaliovas – nepaprastai gražaus ir plataus diapazono balso savininkas. Nors pats atlikėjas labiau simpatizuoja roko muzikai, bet jam yra pavaldūs patys įvairiausi žanrai. Jo vokaliniai sugebėjimai puikiai atsiskleidė tokiuose muzikiniuose pastatymuose, kaip „Jesus Christ Superstar“, „Paryžiaus katedra“ ar „Velnio nuotaka“. V. Kovaliovo soliniuose pasirodymuose galima išgirsti pačių įvairiausių dainų, - nuo klasikos iki pop, nuo roko iki visų laikų geriausių „šlagerių“.

Sopranas Vilmina Navickaitė yra projektų "Lietuvos balsai", "Mažųjų žvaigždžių valanda" dalyvė. Pasaulinės chorų olimpiados aukso medalio laimėtoja (2006 m. Kinijoje ir 2008 m. Austrijoje). Apdovanota Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus, Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo ir Vilniaus mero Artūro Zuoko padėkomis už laimėjimus ir Lietuvos garsinimą pasaulyje.

Gediminas Rimkus-Rimkevičius labiau yra žinomas, kaip kompozitorius. Jo kūryba išsiskiria žanrų ir stilių įvairove. Jis dažnai derina klasikinės bei šiuolaikinės akademinės muzikos priemones su įvairiausių šiandieninės pramoginės muzikos atmainų stilistika. Kompozitorius dirba garso įrašų studijoje, kuria, aranžuoja ir prodiusuoja muzikinius projektus televizijai, teatrui, įvairiems renginiams ir koncertams. Kaune Gediminas sės prie klavišų ir pritars vokalistams.

Laukiame jūsų šiame nepakartojamame Motinos dienos koncerte. Gegužės 6 d., 18.00 val., Kauno kultūros centre „Tautos namai“, Vytauto pr. 79/1. Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt arba koncerto vietoje dvi valandos prieš renginį.

  
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (221)
Milena