Vaikai > Vaiko priežiūra > „Gerumo paukštis“...
 

„Gerumo paukštis“ sergantiems vaikams


2012 04 20 | Autorius: Mamų unija
 

„Gerumo paukštis“ sergantiems vaikams

Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su labdaros ir paramos fondu „Mamų unija“ bei spalvingų dovanų vaikams internetine parduotuve StephenJoseph organizuoja socialinę akciją „Gerumo paukštis“, skirtą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Paukštis – tai skrydžio, erdvės, draugystės ir taikos simbolis. Šios socialinės iniciatyvos tikslas – mokyti vaikus geranoriškumo bei mažinti socialinę atskirtį. Visi vaikai kartu su tėveliais, auklėtojais bei mokytojais kviečiami gaminti paukštelius, kurie Tarptautinę vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, papuoš Kauno klinikų vaikų onkologijos skyriaus patalpas.

2012 m. balandžio 17 d. Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo Onkologiniame skyriuje „Gerumo paukštį“ kartu su įvairaus amžiaus vaikais gamino akcijos savanoriai ir žinomi žmonės: Jazzu, Mia, Agnė Jagelavičiūtė ir jos mama Nijolė Jagelavičienė. Visi kartu net apie dvi valandas dekoravo, dailino paukščio plunksnas ir lipdė sparnus, ant kurių rašė palinkėjimus, skirtus sunkiai sergantiems vaikams. Lankstusis afrikietis Kira Hadgu ne tik dalyvavo kurdamas paukštį, bet ir linksmino vaikus. Ši saulėta popietė pranoko visų organizatorių lūkesčius. Sukurto „Gerumo paukščio“ atėjo pažiūrėti visas tuo metu skyriuje dirbęs medicinos personalas.Šis paukštis savo gerumo sparnais apglėbs onkologinėmis ligomis sergančius vaikus Vilniuje ir Kaune.

„Esame dėkingi Jums už Jūsų stiprybę, šypsenos kupinas akis, viltį ir tikėjimą. Kartu mes galime nugalėti ligą!”, - palinkėjo Rimantas Kaukėnas.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Gabija