Namai > Skaitiniai > Gegužės mėnesį...
 

Gegužės mėnesį „Mažylyje“ skaitykite


2012 04 23 | Autorius: Mažylis
 

Gegužės mėnesį „Mažylyje“ skaitykite

Sveiki!
● Ilona Balsytė tiki, jog nereikia norėti vaikų valdyti, verčiau patiems iš jų daug ko pasimokyti. Šiandien “Keistuolių” žvaigždė bei ketverių metų Martyno mama visa galva pasinėrusi į muzikos pedagogės veiklą.
● Živilė Balčiūnaitė: “Likimas vieną atima, kitą duoda”. Svarbiausiasis maratonininkės medalis - dukrytė Emilija.

Sveikata
● Mažylių kraujospūdis. Ligos pastebimai jaunėja, medikų nebestebina “suaugusių” kraujospūdį turintys paaugliai. O kada susirūpinti dėl mažylių?
● Mikčiojimas gali būti ištaisomas! Suvaldyti už kalbą atsakingų smegenų centrų darbą padės specialūs kvėpavimo pratimai, gimnastika ir kompiuterinės programos.
● Burnytėje žaizdelės. Viskas apie stomatitą. Gydytojo patarimai ir žolininkės receptai.
● Ir pieniniai dantys svarbūs. Ko dar galbūt nežinojote: iš kur tos baltos dėmelės, kodėl vyresniam valyti reikia ilgiau, kaip padėti gali silantai.

Alternatyva
• Refleksoterapija: sveikata pėdose. Rasite padų žemėlapį ir sužinosite, kokie taškai ir sritys atliepia žmogaus organus. Gausite konkrečių patarimų kaip, kada ir kokiais judesiais masažuoti, kad sušvelnėtų sloga, kosulys, skausmai, kaip padėti užkietėjus viduriams, sumažinti psichinę ar emocinę įtampą.

Pavasario kraitė
• Nepražiopsokime pavasario turtų! Dilgėlių sriuba, pienių salotos, vaistai iš šalpusnių, ievų, alyvų. Nepamirškime pasiskinti pušų bei eglių ūglių miške!

Nėštumas
● Nepelnytai primirštas vaisiaus apgręžimas. Kai kūdikis susiruošia gimti kojomis į priekį, mama nebūtinai turi nusiteikti operacijai. Kodėl moterys be reikalo bijosi išorinio apgręžimo, nors Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis tai – saugi procedūra? Kaip viskas vyksta ir kodėl tai geriau už Cezarį?
• Naujagimis su promilėmis. “Gal nepakenks, jei išgersiu tik taurę vyno?” – taip yra pasvarsčiusi ne viena mūsų. Tačiau ar žinojote, jog vaisius gauna sąlygiškai didesnį alkoholio kiekį, nei mama? Tad skaitykite, kokį smūgį vynelis realiai daro besivystančiai nervų sistemai.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (258)
Ineta -Marija