Vaikai > Laisvalaikis > Pirmasis „Voro...
 

Pirmasis „Voro vestuvių“ koncertas pribloškė uteniškius


2012 04 16 | Autorius: Aistė Jankūnaitė
 

Pirmasis „Voro vestuvių“ koncertas pribloškė uteniškius

Vakar, balandžio 15 d., audringomis ovacijomis ir plačiomis vaikų šypsenomis Utenos arenoje prasidėjo grandiozinis „Voro vestuvių“ koncertinis turas per 7 didžiausias Lietuvos arenas.

Bendrovės „SEVEN Live“ organizuojamas koncertas, virtęs spalvinga pasaka, pakerėjo visus uteniškius, o mažuosius jau po pirmųjų muzikos akordų pakėlė iš jų vietų ir pakvietė įsikurti arčiau scenos. Žvelgiant į areną atrodė, jog ši porai valandų išties tapo įvairiausių mažų vabalų jaukiais namais, kuriuose nestigo nieko: judesio, juoko, šurmulio, geriausių emocijų, šilumos.

„Net mums patiems netikėtai buvo labai puikus koncertas. Nustebino ir Utenos publika, kurią norėčiau labai pagirti. Nedažnai tenka koncertuoti Utenoje, o šioje arenoje iš viso buvau pirmą sykį, todėl labai smagu, kad publika „pagavo“ ir mūsų mintį, ir mūsų emociją. Vaikučiai šoko, trypė, tėveliai plojo. Mačiau besišypsančius veidus, o mūsų tikslas ir yra atnešti žmonėms pozityvią energiją ir gerą pramogą. Mažieji sužavėti buvo jau nuo pirmųjų sekundžių. Mačiau pirmą vaikų reakciją, kai ekranuose pasirodė kylanti saulė, girdėjau jų tariamą „ooo“. Tai buvo nauja, šviežia. Manau pataikėme į dešimtuką“, – pirmuoju koncertu džiaugiasi Neringa Čereškevičienė.

Uteniškiai pirmieji galėjo įvertinti atnaujintą ir naujomis spalvomis sužibusią „Voro vestuvių“ istoriją. Nors koncerte skamba puikiai pažįstamos geriausios „Tele bim-bam“ roko operos „Voro vestuvės“ dainos, tačiau vakar jos skambėjo visiškai naujai.

Didžiulio šarmo joms įnešė prie komandos prisijungęs energingasis ir charizmatiškasis aktorius bei TV šokių projekto nugalėtojas Dominykas Vaitiekūnas. Intriganto Vabalo be ūsų vaidmenį kuriantis Dominykas pademonstravo ir savo TV projekto metu išmoktus Lotynų Amerikos šokių žingsnelius. Daug juoko salėje sukėlė ir vienam vakarui Vikšru Gražuoliu tapusio Algio Ramanausko – Greitai replikos bei komentarai, kuriuose suaugusieji įžvelgė šių dienų Lietuvos realijas atspindinčių tiek politinių, tiek socialinių atspalvių.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
buyvusi alytuje
2012-04-23 07:46:00
Sveiki reklama jusu lb grazi, bet alytuje to efekto kuri cia skaitai ir viliausi patirti toli grazu nebuvo, nieko negirdejom ka kalba ka dainuoja, netikusi sale, o vaikams idomumo visisikai nesukele, nesibaigus renginiai daugelis zmoniu namo issiskirste.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Gabriele