Vaikai > Vaiko priežiūra > Dizainerė A. Kuzmickaitė...
 

Dizainerė A. Kuzmickaitė pristatė pavasarinę vaikiškų drabužėlių kolekciją


2012 04 14 | Autorius: Happeak
 

Dizainerė A. Kuzmickaitė pristatė pavasarinę vaikiškų drabužėlių kolekciją

Šią žiemą kartu su vaikiškų drabužėlių gamintoju „Happeak“ sėkmingai pristačiusi šventinę vaikams skirtą kolekciją, motinyste besidžiaugianti dizainerė Agnė Kuzmickaitė tęsia savo pradėtą darbą. Šį ketvirtadienį mados ir stiliaus centre „Europa“ vykstančioje „Mados savaitėje“ Agnė Kuzmickaitė pristatė kur kas platesnę ir spalvingesnę pavasariui/vasarai skirtų vaikiškų drabužėlių kolekciją.

Gimus dukrelei Leonardai, dizainerė Agnė Kuzmickaitė šiek tiek atsitraukė nuo rimtesnių iššūkių ir pasinėrė į motinystės džiaugsmus bei veiklą, tiesiogiai susijusią su dukrele – jauna mama pradėjo kurti ir mažyliams. Žiemą sėkmingai pristačiusi savo pirmus kūrinius, šį pavasarį Agnė Kuzmickaitė ir vėl dalinasi savo idėjomis mažiesiems.

Ketvirtadienio vakarą parduotuvės „Happeak“ klientai bei nemažas būrys žinomų žmonių turėjo galimybę įvertinti pirmuosius kūrinius iš naujosios A. Kuzmickaitės kolekcijos. „Labai malonu, kad dizainerė nusprendė tęsti savo pradėtą darbą ir toliau sėkmingai kuria vaikams. Taip pat džiugu, kad susidomėjimas dizainerės darbais yra labai didelis, o tai parodo, kad Lietuvoje pradeda atsirasti tokia sąvoka, kaip geras stilius ir mada vaikams“, - džiaugėsi parduotuvės „Happeak“ savininkė Vaida Dambrauskė.

Renginio metu pristatyta bei puikiai įvertinta riboto kiekio A. Kuzmickaitės pavasarinės kolekcijos vaikams linija, kurią pamatyti bei įsigyti galima tik PC „Europa“ įsikūrusioje parduotuvėje „Happeak“.

Pagrindiniai „Mados savaitės" renginiai vyks balandžio 13 d., penktadienį, nuo 17 iki 21 val. Jų metu vaikų prekių parduotuvė „Happeak“ pirmą kartą pristatys liniją suaugusiems, taip pat – naujausią kolekciją mažiesiems bei jiems skirtus iškilmių drabužius. Tą pačią dieną parduotuvėje „Danija“ vyks mados spektaklis, lankytojus konsultuos stilistas Kęstutis Rimdžius. Grožio specialistai visiems norintiems atliks profesionalų makiažą, supažindins su rankų masažu. Taip pat renginių metu bus pristatyta kvapų animacija, stilistai mokys, kaip pasirinkti tinkamus drabužių derinius. Penktadienį lankytojus kava vaišins ir konsultuos „Suit Supply“ vyriškų kostiumų biržos darbuotojai.


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Artūras