Vaikai > Laisvalaikis > Filmo premjeroje Londone...
 

Filmo premjeroje Londone Hugh Grantas apsilankė su Elizabeth Hurley sūnumi


2012 03 23 | Autorius: ACME Film
 

Filmo premjeroje Londone Hugh Grantas apsilankė su Elizabeth Hurley sūnumi

Šią savaitę Londone vyko tikros piratų linksmybės, mat pramogų pasaulio žvaigždės ir žinomi aktoriai būrėsi į vieno laukiamiausių animacinių šių metų filmų – komedijos visai šeimai „Piratai! Nevykėlių kompanija“ (angl. „Pirates: Band of Misfits“) – premjerą. Į renginį atvykęs garsus aktorius Hugh Grantas palepino fotografus nuotaikingais vaizdeliais.

Žavusis 51-erių H.Grantas linksmino atėjusius meiliai glaustydamasis su margaspalve papūga. Ypač aktorius nustebino nutaręs pabučiuoti paukščio snapą. Kad ir keista, papūga niurkoma nesipriešino, nors internete vis dar svarstoma, ar ji iš tiesų buvo tikra. Gerai nusiteikęs aktorius ir jo kolegos taip pat noriai pozavavo greta pravirų skrynių ir aukso maišų iš piratų lobyno.

H.Grantas kiek nustebino susirinkusius į filmo pristatymą ateidamas su gerokai jaunesniu kompanionu, tačiau akyli žurnalistai kaip mat atpažino, kad tai – 9-metis Damianas, aktorės Elizabeth Hurley sūnus. Aktorių pora buvo kartu net trylika metų nuo 1987-ųjų iki 2000-ųjų, o dabar yra geri draugai. Maža to, H.Grantas yra vienas iš Damiano krikštatėvių. Neseniai kino žvaigždė ir pats tapo tėvu – praėjusiais metais jam su viena trumpalaikių mylimųjų gimė dukra Tabitha.

„Aš visada bijojau jūros. Tiesą sakant, mane visąlaik susupa ir susergu jūros liga. Jei tektų vaidinti Piratų kapitoną tikrame gyvenime, tikrai nesugebėčiau“, – Metro.co.uk prisipažino H.Grantas, kuris su filmu „Piratai! Nevykėlių kompanija“ tapo animacijos žanro debiutantu. Jis tikino sutikęs įgarsinti pagrindinį filmo herojų, Piratų kapitoną, todėl, kad jį papirko geras animacijos studijos „Aardman Animations“ vardas. „Kai tik išgirdau pavadinimą, jau žinojau, kad pasirašau kontraktą. Jie ruošia tik ypač įdomius ir aukšto lygio projektus“, – kalbėjo aktorius.

Lietuvoje juosta „Piratai! Nevykėlių kompanija“ bus rodoma dubliuota lietuviškai. Naujausioje pasaulyje pamėgtų filmukų „Aviukas Šonas, „Viščiukų maištas“ bei „Volisas ir Gromitas“ kūrėjų juostoje žiūrovai išgirs tokių puikiai žinomų Lietuvos aktorių kaip Dalius Skamarakas, Rolandas Kazlas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Severija Janušauskaitė, Tomas Žaibus ir kitų balsus.

Lietuviškai įgarsinti piratų nuotykiai Lietuvos kino teatrus pasieks jau kovo 30-ąją.

 

Filmo „Piratai! Nevykėlių kompanija“ premjeros Londone vaizdeliai.

 

  
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)