Vaikai > Laisvalaikis > Dominykas Žvirblis...
 

Dominykas Žvirblis nekantraudamas laukia koncertinio turo pradžios


2012 03 22 | Autorius: Aistė Jankūnaitė
 

Dominykas Žvirblis nekantraudamas laukia koncertinio turo pradžios

Grandiozinio koncertinio „Voro vestuvių“ turo per didžiausias Lietuvos arenas metu Neringos Čereškevičienės vadovaujamiems „Tele bim-bam“ vaikams klius nemenkas krūvis – savo partijas drauge su Lietuvos scenos grandais per mažiau nei mėnesį jiems teks atlikti 7 koncertuose, kuriuos stebės tūkstantinės žiūrovų minios. Koncertiniame ture dalyvaus 22 „Tele bim-bam“ vaikai.

„Mažiausiam koncertiniame ture dalyvausiančiam mūsų artistui – vos ketveri, tačiau visi vaikai – tiek mažesnieji, tiek didesnieji nekantriai laukia prasidėsiančio koncertų maratono. Daugelis jų jau net nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be scenos ir su didžiuliu džiaugsmu bei užsidegimu dalyvauja koncertuose“, – sako Neringa Čereškevičienė.

Nekantriai „Voro vestuvių“ laukia ir dešimtmetis Dominykas Žvirblis, kuriam šiame koncertiniame ture atiteko labai svarbus – jaunojo Voriuko vaidmuo. Suaugusį Vorą vaidins operos solistas Rafailas Karpis. Dominykas „Voro vestuvėse“ jau nebe naujokas – anksčiau jis čia sukūrė Vabaliuko Taksiuko rolę, tačiau šiemet, kaip sako jo mama Živilė Žvirblienė, sūnus palypėjo karjeros laiptais ir bus Voriukas.

„Kai „Voro vestuvėse“ Dominykas dalyvavo pirmą kartą, jis buvo visai nedidelis ir nelabai suvokė, ką reiškia keliatūkstantinė minia. Tuomet, prisimenu, jis išėjo į sceną, pamatė žmones ir aš žiūriu, kad jo akys tik plečiasi, didėja... Tačiau dabar stoti prieš tūkstantines žiūrovų minias jam didelė atsakomybė, bet jis to laukia. Kai Neringa pristatė šitą projektą ir pasiūlė jam vaidinti Voriuką, nemačiau didelio rūpesčio jo veide. Jis buvo patenkintas ir atrodo jau buvo pasiruošęs savo vaidmeniui. Sako: „gal žodžius kiek primiršau, bet tuoj paklausysiu ir viską prisiminsiu“, – sūnumi džiaugiasi jį į kiekvieną koncertą lydinti mama.

Pasak Ž. Žvirblienės, kiekvienas renginys ar koncertas, kuriame pasirodo sūnus yra didelis jaudulys ne tik sūnui, bet ir mamai, kurį jį palaiko būdama užkulisiuose.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Eimantas