Vaikai > Vaiko priežiūra > Stilingas vaikiškas...
 

Stilingas vaikiškas pavasaris (nuotr.)


2012 03 21 | Autorius: Mama.lt, Martyno Ambrazo nuotr.
 

Stilingas vaikiškas pavasaris (nuotr.)

Praūžusi „Pelenė 2012“ paroda nepaliko abejingų ir suteikė galimybę pasidžiaugti pavasarinėmis nuotaikomis. Tarp dalyvių buvo galima išvysti ir podiumu vaikštančių vaikučių pabiručių, kurie pristatė naujausią stilingos krautuvėlės „Modi Du“ žemės spalvų pavasario kolekciją. Kolekcijos pristatymą organizavo "Severa".

„Čia gimsta idėjos, kurios virsta darbais. „Modi Du“ darbeliai – tai jūsų džiaugsmeliai, kuriais norime dalintis kartu su jumis,“ – pasakoja apie save „Modi Du“ dizainerė Diana Vapsvienė - "Netrukus visa kolekcija bus įamžinta ir profesionalioje fotosesijoje."

Kolekcija skirta ir mergaitėms, ir berniukams, išsiskiria universalumu, stilingumu, išskirtiniu dizainu. Akį džiugina jaukios audinių spalvos. Lengvai krentantys, nevaržantys judesių, pagaminti Lietuvoje drabužėliai skirti vaikučiams iki šešerių metukų. „Modi Du“ drabužėliai puikiai dera dėvėti tiek darželyje, tiek į sodą ar į gamtą, tiek namuose.

Aukite stilingai kartu su „Modi Du“!

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (262)
Mindaugas