Vaikai > Vaiko priežiūra > 2012 m. pavasario –...
 

2012 m. pavasario – vasaros vaikiškų šukuosenų tendencijos


2012 03 18 | Autorius: Rekomenduoja „Pukio“ kirpyklėlės meistrai
 

Pagaliau pasitraukus šaltiems orams, vis dažniau ir dažniau mus didelius bei mažus sušildo švelnūs saulės spindulių prisilietimai. Žvilgtelėjus pro langą, džiaugiamės išvydę palengva jėgas atgaunančią gamtą, kuri sulig kiekviena diena pasipuošia savo atsinaujinusia ir spalvota išvaizda. Ir kone visi susimąstome, kaip tokios pakilios nuotaikos turėtumėme atrodyti, kad kiekvienas praeivis pastebėtų mūsų akyse džiaugsmo blyksnį.

Šiuo metu yra pakankamai daug informacijos apie naujausias mados tendencijas suaugusiems. Bet kaipgi šį sezoną turėtų atrodyti mūsų mažieji? Vaikų kirpyklėlė „Pukis“ ir jos specialistai nepamiršo savo draugų ir norėtų pasidalinti keliais patarimais, kaip išlikti stilingais 2012 m. pavasario – vasaros sezoną.Vaikams labiau rūpi žaidimai, nei siekis išsiskirti minioje, todėl jų šukuosenos turėtų būti paprastos ir lengvai tvarkomos, o ne itin madingos ar iššaukiančios. Atkreipkite dėmesį, jog renkantis šukuoseną svarbūs ne tik tėvų norai, bet ir pačių vaikų poreikiai. Mažyliams taip pat turėtų patikti naujasis įvaizdis, be to, jie turi jaustis patogiai.

Mažoms mergaitėms šukuoseną parinkti daug lengviau nei suaugusioms moterims, mat jų veido bruožai yra kur kas švelnesni. Būtent dėl to šį sezoną joms tinka viskas – nuo trumpų kirpimų iki į ilgas uodegas surištų plaukų.

Paprasčiausia, ką galima padaryti su ilgais plaukais, tai palikti ilgas sruogas. Tačiau tokią šukuoseną „Pukio“ meistrai siūlo paįvairinti iškarpymais. Taip pat galima visiškai atsisakyti kirpčiukų. Vietoje jų kirpimus šį sezoną rekomenduojama pabrėžti aiškiais skyrimais (šoniniais, zigzaginais, įstrižais). Jeigu mergaitės nemėgsta vaikščioti palaidais plaukais, visada žaismingai atrodys aukštai surištos uodegėlės. Kita vertus, labai stilingai Jūsų vaikas atrodys ir su prie kaklo nuleista ar pusiau sulenkta uodega.

Tradicinės kasos taip pat yra populiarios. Jos gali būti tiek romantiško (pūstos, valiūkiškos), tiek liaudiško (supintos aplink galvą) stiliaus. Pripažinkime, juk tai pati patogiausia šukuosena kiekvienai dienai!

Derėtų paminėti, jog klasikinis „bob“ kirpimas ir įvairios jo variacijos vis dar išlieka viena ryškiausių pavasario – vasaros tendencijų. Šis kirpimas ypač mėgiamas užsienio garsenybių vaikų.

Ypatingoms progoms „Pukis“ siūlo romantiškus, pūstus, ne itin glotnius kuodukus bei purias, natūralias garbanotų plaukų šukuosenas, kurias drąsiai galite papuošti skrybėlaitėmis, kaspinais, skarelėmis, gėlėmis ir kitais dekoratyviniais aksesuarais, kurie visuomet pabrėš mergaičių individualumą.

Mažiems berniukams šį pavasarį - vasarą galėtume pasiūlyti įvairių kirpimų, priklausomai nuo vaikučio amžiaus, plaukų tipo bei jų veiklumo.
Pagrindinė ir pati paprasčiausia bei lengviausiai prižiūrima šukuosena yra labai trumpai nukirpti plaukai. Tai itin praktiška vasaros metu, be to, pabrėžia berniuko veržlumą ir sportiškumą.

Kitas šį sezoną populiarus sušukavimo būdas – daryti ryškų skyrimą ir šukuoti plaukus į šoną, paliekant ilgesnes sruogas kristi ant kaktos. Taip pat patariame rinktis ir kitus madingus plaukų sušukavimo būdus: ilgesnius kirpčiukus šukuoti į priekį, o padaužišką šukuoseną kurti, pasitelkiant įvairias formavimo priemones (vašką, želę), nukreipiant plaukus į viršų arba suteikiant šukuosenai „spygliuotumo“.

Ramesniems svajotojams rekomenduojame ilgų plaukų šukuosenas, kurios gali būti ir tiesios, ir besibanguojančios. Rekomenduojamas plaukų ilgis – iki pečių.

Atėjus pavasariniams, kupiniems pozityvių nuotaikų orams, tikimės, kad mūsų patarimai padės Jums atrodyti ypač stilingai, neprarandant savo individualumo.

 


 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Ariana