Sveikata > Moters sveikata > Būti moterimi - prabangos...
 

Būti moterimi - prabangos reikalas


2013 03 26 | Autorius: Atraskgrozi.lt
 

Būti moterimi - prabangos reikalas

Didelis kosmetinių bei kūno priežiūros priemonių pasirinkimas sukelia keblumų renkantis sau tinkamą produktą ir neretai ištuština kišenes, jei sugalvojame „išbandyti ką nors naujo“.

„Kiekvienos moters oda yra skirtinga, todėl kosmetinės priemonės turi būti gerai pritaikytos. Kol aplanko sėkmė randant sau tinkamą produktą, moterims tenka daug eksperimentuoti bei daug investuoti perkant kokybišką produkciją. Tačiau net ir kaina nesuteikia garantijos, kad kosmetinės priemonės bus tinkamos“, - pasakoja visažistė Agnė Valatkienė.

Savo išvaizda besirūpinančios moters išlaidos dekoratyvinei ir kūno priežiūros kosmetikai per mėnesį svyruoja nuo 70 Lt iki 300 Lt, neretai suma būna didesnė.

Kiekvieną dieną pasaulinėje rinkoje pasirodo nauji kosmetikos produktai. Tad kuo toliau, tuo pasirinkimas proporcingai didėja. Naujai atsiradusi produkcija sukelia daug diskusijų bei prieštaringų nuomonių, pasirinkti tinkamas priemones nepadeda ir tai, kad produkto etiketėje dažnai pateikiama mažai informacijos arba nėra vertimo į lietuvių kalbą.

Apžvelgiant situaciją Lietuvos rinkoje, pastebima, kad sunku rasti kainos ir kokybės santykį išlaikančios kosmetikos. Pigesnė kosmetika – abejotinos kokybės, ištyrus tokias priemones jose galima rasti sveikatai pavojingų medžiagų, o prieš perkant brangesnę bei patikimą kosmetiką norisi įsitikinti, kad ji tinkama.

Praėjusių metų pradžioje Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) pasirodė nauja kosmetikos testavimo sistema, suteikianti moterims galimybę nebrangiai išbandyti įvairią dekoratyvinę ir priežiūros kosmetiką prieš atsirenkant sau tinkamus produktus. Didelio susidomėjimo moterų tarpe sulaukusi sistema, JAV buvo pripažinta viena geriausių 2011 metų idėjų.

„Kiekvieną mėnesį moteris gauna dekoratyvinės ir priežiūros kosmetikos rinkinį kuriame sukomponuoti visi reikalingi įvairių kosmetikos firmų, aukščiausios kokybės produktai už nedidelę kainą. Produktų kiekis parinktas taip, kad užtektų mėnesiui laiko, kuriam praėjus, klientė gauna naują komplektą su nauja produkcija“, - pasakoja projekto „atraskgrozi.lt“ vadovas Aurimas Vainauskas.

Nuo šių metų paslauga teikiama ir Lietuvoje.

atraskgrozi.lt


 
Taip pat skaitykite
Sakoma, kad rankos apie žmogų gali pasakyti kur kas daugiau, nei mums atrodo. Manikiūras šiuo metu yra tokia pat svarbi moters...

Kas gali būti geriau nei valandėlė praleista karštoje vonioje, vartinėjant žurnalą, klausantis ramios muzikos ir mėgaujantis...

Kiekviena moteris nori puikuotis dailia figūra, tačiau reta turi pankankamai laiko bei finansinių galimybių mankštintis sporto klube,...

Moterys žino, kad Herpes virusas sukelia lūpų pūslelinę, tačiau tik retai kuri yra girdėjusi, kad kiti virusai gali sukelti dar rimtesnes...

Rašyti komentarą

 
mergaitė
2012-03-28 14:53:08
Aš tai manau, kad čia nėra mėginukai - mėginukais negalima prekiauti. Bent jau nelegalu.
ingridasmile
2012-03-22 10:02:54
Nesamone.uz meginukus moket kai is geru firmu kurios ivardintos galima gauti ir nemokamai
vilmiux
2012-03-17 20:02:45
ar kas užsisakėte?
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (200)
Jorinte