Vaikai > Vaiko priežiūra > „Savaitę be patyčių"...
 

„Savaitę be patyčių" pradės eisenos didžiuosiuose šalies miestuose


2012 03 15 | Autorius: BePatyciu.lt
 

„Savaitę be patyčių" pradės eisenos didžiuosiuose šalies miestuose

Kovo 19-25 dienomis jau 3-ią kartą organizuojama „Savaitė be patyčių". Šios iniciatyvos renginių maratoną pradės Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) organizuojamos eisenos Lietuvos miestuose. Taip pat akcijos metu nevyriausybinės organizacijos, mokyklų darbuotojai, mokiniai, valstybinių institucijų, verslo bei kultūros sektorių atstovai ves atviras paskaitas bei diskusijas apie patyčias, paplitusias ne tik mokykloje ar internetinėje erdvėje, bet ir suaugusių žmonių gyvenime. Svečiai bus kviečiami apsilankyti nemokamuose kino seansuose bei spektakliuose. „Savaitę be patyčių“ inicijuoja emocinės paramos telefonu tarnyba „Vaikų linija".

„Veikdami kartu su partneriais galime išjudinti patyčių problemos sprendimą. Sujungę skirtinguose veiklos sektoriuose įgytas žinias tikimės sukelti atgarsį ir mūsų visuomenėje, atkreipti dėmesį į šią problemą bei kartu ieškoti jos sprendimo būdų, – sako „Vaikų linijos" vadovas dr. Robertas Povilaitis, pridurdamas, kad kasmet iniciatyva sulaukia vis daugiau visuomenės dėmesio. Pagalbos tarnybos vadovas pastebi, kad patyčios jau pripažįstamos kaip rimta problema ir vis daugiau mokyklų imasi ją spręsti.

Paskaitos apie patyčias bus skaitomos Kauno Dainavos poliklinikos jaunimo centre, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Lietuvos tėvų forume, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centre. TEO LT, AB Saugesnio interneto akademijos dalyvius mokys, kaip išvengti patyčių virtualioje erdvėje. Teisingumo ministerija rengs diskusijų ciklą apie žmogaus teises, toleranciją, patyčių prevenciją. Vaikų linija kartu su UAB „Time Leaders“ svečius pakvies į iniciatyvos atidarymo renginį-diskusiją „Pramogų pasaulis be niekinimo. Šeima be pažeminimų. Verslas be ujimo. Žiniasklaida be užgauliojimų. Politika be įžeidinėjimo. Ar įmanoma ori valstybė?”, kuris vyks sporto bare „Stars & Legends“.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabrielė