Namai > Šventės > Idėjos, kaip atšvęsti...
 

Idėjos, kaip atšvęsti kovo 8-ąją


2013 03 08 | Autorius: Mama.lt, flickr.com nuotr.
 

Idėjos, kaip atšvęsti kovo 8-ąją

Kovo 8-ąją galima atšvęsti įvairiais. Štai siūlome keletą idėjų, kaip atšvęsti šią šventę.

  • Surenkite porų vakarėlį. Tegul vyrai paruošia stalą, jį papuošią, o moterys tegul pajunta tikrą šventę ir pailsi. Kartu surenkite įvairius žaidimus ir pramogas. Jei neturite vaikų, galite nuvykti ir į klubą pasišokti.
  • Suorganizuokite triukšmingą „pižamų vakarėlį“ arba mergaičių susibėgimą. Nors ir trumpą. Susineškite bendrą maistą arba užsisakykite maisto į namus.
  • Leiskite sau šią dieną apsipirkti ir pasivaikščioti po parduotuves su savo draugėmis. Beje, parduotuvėse šią dieną galite gauti nemažai specialių dovanų. O pirkinius galima atšvęsti kavinėje.
  • Surenkite „grožio dieną“. Aplankykite SPA saloną, masažą arba sauną, kirpyklą – pasijuskite gražuole. Tuo tarpu vyras jums paruoš vakarienę.
  • Romantinė vakarienė dviese padės jums atnaujinti santykius arba suteikti jiems kitų spalvų, sustiprinant juos. Tik nepamirškite išjungti telefono. Pasiruoškite iš anksto ir gerą muziką.
  • Nueikite su draugėmis į kazino, jei galite skirti tam pinigų. Pasiimkite tik tokią sumą, kuri nepaveiks neigiamai jūsų biudžeto.
  • Jokiais būdais nelikite kovo 8-ąją viena. Jei jūs vieniša, pavaišinkite save gardžia kava kavinėje – gali būti, kad čia jūsų laukia įdomi pažintis. Beje, dauguma kavinių ir restoranų šią dieną siūlo įvairias akcijas, nuolaidas ar dovanas moterims.

Gražios jums šventės!
 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
roko
2012-04-04 00:32:38
PRISIGERTI !!!!!!!!!
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Deimena