Namai > Skaitiniai > "Tavo vaikas" kovui
 

"Tavo vaikas" kovui


2012 02 24 | Autorius: Tavo vaikas
 

"Tavo vaikas" kovui

Nėštumas

6 Meilės skydas
Gydytojų patarimų dažnai nėštukei neužtenka. Todėl šįkart žurnalo puslapiuose – etnologo A.Žarskaus mintys apie dvasinį moters virsmą.

8 Šio mėnesio nėštukė – veiklioji vilnietė Lina. Kviečiame daugiau nėštukių tapti mūsų žurnalo herojėmis. Tereikia mums brūkštelėti laiškutį adresu info@tavovaikas.lt.

Pirmieji metai

10 „Brolis“
Naujas „redakcijos“ kūdikis – kol kas dar bevardis, tiesiog „brolis“. Jo tėveliai, aktorių trupės „Teatriukas“ įkūrėjai Dalia Mikoliūnaitė ir Žilvinas Ramanauskai, pasakoja savo įspūdžius belaukiant antragimio.

16 Sausos maudynės
Kuo toliau – tuo daugiau šeimų perkas kaimo sodybas. Ką daryti, jei joje nėra nei vonios, nei vonelės? Kaip numaudyti kūdikį? Reikia ar ne vandenuką virinti?

20 Ar gerai girdi?
Kūdikio klausa ir jos tyrimu mus paskatino pasidomėti mamos laiškas.

24 Mamos pieno lašas
Kaunietės Gedos patirtis liudija seną tiesą – moteris, ypač mama, gali labai daug. Žindymo konsultantė pataria, kokios priemonės gali padėti sėkmingai žindyti per anksti gimusius vaikučius.

28 Aliejus, sviestas, kiaušinis ir pieno produktai
Primaitinimo pradžiamokslis.

Susitikimai

36 „Augindamas vaiką klaidų neišvengsi...“
Taip tvirtina dainininkė Aistė Smilgevičiūtė–Radzevičienė su vyru Roku Radzevičiumi sulaukusi trečio sūnaus.

64 Du kartu du
Dvi sesės apie savo nėštumą sužinojo panašiu metu. Po kurio laiko paaiškėjo, kad abi laukiasi... dvynių. Neįtikėtina istorija.
Verta žinoti

32 Važiuoju saugus!
Apie tai, kodėl būtina vaikus vežti automobilinėse kėdutėse. Būdai, kurie padės vaikutį “susidraugauti“ su automobiline kėdute.

42 Bakst, ir viskas
Turbūt kiekvienam kūdikiui ir vaikui tenka duoti kraujo. Ką reikia žinoti tėveliams, susiruošusiems su vaikučiu į laboratoriją, pataria specialistė.

Nuomonių mūšis

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Vejuna