Namai > Interjeras > Pakeiskite namus! Nekainuos...
 

Pakeiskite namus! Nekainuos nė 30 Lt!


2013 03 31 | Autorius: parengė L.Mureikaitė, Flickr nuotr.
 

Pakeiskite namus! Nekainuos nė 30 Lt!

Nors ir sunku patikėti, bet galima iš pagrindų pakeisti savo kambarį neišleidus nė lito. Arba investavus vos šiek tiek pinigų. Netikite? Štai ką pataria stilistai pasiilgusiems naujovių, bet neketinantiems dosniai atverti piniginės:

 

1. Perstatykite baldus. Skamba paprastai, bet pokyčiai bus milžiniški! Tai kuriam laikui suteiks jums visiško naujumo jausmą namuose. Perstumkite baldus taip, kad vietoj vieno centro kambaryje susidarytų keletas jaukių kampelių. Arba atvirkščiai – dabar esančias atskiras zonas apjunkite į vieną erdvę perstatydama ar išnešdama į kitą kambarį jas skiriančius baldus.

 

2. Pakeiskite jungiklį. Ne paslaptis, kad jungiklį kambaryje surasti ne visada lengva, ypač čia pirmą kartą apsilankiusiems svečiams. Kodėl gi jo žaviai neišryškinus? Dekoruokite jo skydelį dekupažo technika ar nudažykite kita spalva – ir jis iš karto virs miela ir originalia kambario detale. Be abejo, visus darbus atlikite tik nuėmusi jungiklio skydelį, o į vietą jį grąžinkite tik dažams ar lakui visiškai išdžiūvus.

 

3. Pertvarkykite knygų lentynas. Tai iškart suteiks kambariui naujumo. O jums nereikės netgi nieko išmesti. Pertvarkykite knygas pagal nugarėlių spalvą ar aukštį, jei knygų daug – galite jas dėliodama net ir ornamentus sukurti.

 

4. Pamerkite gyvų gėlių. Vaza, pilna gyvų gėlių, suteikia dinamikos net ir mažiausiai erdvei. Ypač jei ji puošia kambarį žiemą, kai aplinkui plyti sniego pusnys.

 

5. Linksmosios pagalvėlės. Tam, kad pasiūtumėte žaismingą pagalvėlės užvalkalą, nereikia nei daug medžiagos, nei siuvėjos talento. Užtenka nedidelės spalvingos atraižos (kurios nebūtina net pirkti – pasižvalgykite spintoje užsilikusio margo kliošinio sijono ar pabodusios staltiesės), adatos ir siūlo. Na, o jei rastumėte dar ir kailiuko ar pagamintumėte bumbulų apvadą, jūsų kambarys taptų dvigubai jaukesnis!

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (252)
Mažoji