Vaikai > Laisvalaikis > Ežiukų Dryžiukų klubas...
 

Ežiukų Dryžiukų klubas kviečia vaikus kokybiškam laisvalaikiui


2012 02 02 | Autorius: Ežiukų klubas
 

Ežiukų Dryžiukų klubas kviečia vaikus kokybiškam laisvalaikiui

Šių metų pradžioje savo veiklą pradėjęs „Ežiukų Dryžiukų klubas“, veikia kiekvieną sekmadienį 14 – 17 val. PC „Panorama“. Klube pluša visa Ežiukų Dryžiukų šeimyna. Jie moko vaikus pačių keisčiausių ir įdomiausių dalykų: statyti pilis iš gofrokartono, klijuoti saldainių popierėlių kilimus, žaisti su emociniais žaislais, groti gongais, daryti instrumentus, verti sodus iš šiaudų ir begalę kitų dalykų.


Vasario 5 dieną, sekmadienį, nuo 14 val. ežiukai kviečia į klubo atidarymo šventę, kurios šūkis - „Ežiukai nori būti žvaigždėmis!“ Čia vaikai kartu su ežiukais ne tik mokysis įvairių amatų, pieš, žais, klijuos ilgiausią saldainių popierėlių kilimą, bet ir bendraus su žymiais žmonėmis, klaus jų, ką reikia daryti, kad taptum žinomas. Ežiukai Dryžiukai pristatys dailininkės Sigutė Ach specialiai klubui sukurtą atviruką ir klubo lojalumo programą vaikams, kaip tapti tikru Ežiukų Dryžiukų klubo nariu. Visiems dainuos A. Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai, šoks geriausiais šokėjais „Vaikų balsas 2011” pripažinti Justas&Justas.


Kaip teigia Ežiukų Dryžiukų klubo organizatorė, šios ir daugelio kitų socialinių akcijų rengėjų EKODAIKTAI.LT idėjinė vadovė Birutė Jakučionytė Iljin, šia iniciatyva siekiama skatinti vaikus ir jų tėvus gyventi ir leisti laisvalaikį įdomiai, sveikai, naudingai. „Esu keturių vaikų mama ir noriu sukurti galimybę vaikams kokybiškai leisti laisvalaikį – mokytis naujų dalykų, kurti, fantazuoti, bendrauti, žaisti ir tuo pačiu nepamiršti, kad turime gyventi ir vartoti atsakingai, rūpintis savimi ir aplinkiniais. Todėl Ežiukų Dryžiukų klube stengiamės kuo daugiau naudoti ekologiškas priemones ir idėjas, mokomės tausoti aplinką ir energijos šaltinius, skatiname socialiai atsakingą veiklą,“, - sako projekto rengėja.


Visi klubo užsiėmimai ir veiklos vyksta nemokamai. Kiekvienas klubo sekmadienis turi skirtingą temą ir dalyvius su kuriais Ežiukai Dryžiukai moko vaikus įvairių amatų, drauge piešia, klijuoja, perdirba, šoka, dainuoja, madas demonstruoja, eiles deklamuoja, ugdo emocinį intelektą, daro jogą, sportuoja, groja ir dar daug ką. Klube bus minimos valstybinės šventės (Kovo 11-osios proga bus statoma Gedimino pilis), vyks vaikų Kaziuko mugė, bus minima Pasaulinė žemės diena.


Visa Ežiukų Dryžiukų klubo veikla paremta bendradarbiavimu su kitomis įmonėmis - savo paslaugas ar prekes čia gali pristatyti įvairios mokyklėlės, studijos, klubai, amatininkai ir t. t. Svarbiausia, kad veikla būtų susieta su užimtumu ar prekėmis vaikams ir atitiktų klubo svečių atrankos kriterijus.
 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Mantvydas