Vaikai > Vaiko priežiūra > Antrus metus vykstanti...
 

Antrus metus vykstanti labdaros akcija palengvina onkologinėmis ligomis sergančių vaikų kasdienybę


2012 01 11 | Autorius: Mamų unija
 

Antrus metus vykstanti labdaros akcija palengvina onkologinėmis ligomis sergančių vaikų kasdienybę

Kompanija „Procter & Gamble“, bendradarbiaudama su labdaros ir paramos fondu „Mamų Unija“, 2012 metų sausio 1 dieną pradėjo jau antrus metus rengiamą labdaros akciją „Padovanok vaikams šypseną“, prie kurios kviečia prisijungti visus, norinčius padėti sergantiems vaikams. Už labdaros akcijos metu surinktas lėšas ketinama įsigyti medicininės įrangos, reikalingos onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui.


„Kiekvienas vaikas savo tėvams yra pats brangiausias ir mylimiausias, todėl tokia liga kaip vėžys yra didžiulė trauma visai šeimai. Sėkmingas mažojo ligoniuko gydymas reikalauja pasitelkti šiuolaikinės medicinos naujoves, naudotis reikiama įranga, atlikti įvairias sudėtingas medicinines procedūras ir vartoti naujausius vaistus. Visuomenės pagalba yra ypač svarbi, remiant onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas,“ – akcijos poreikį aiškino viena iš labdaros ir paramos fondo „Mamų Unija“ įkūrėjų Eglė Mėlinauskienė.


Pernai vykusios akcijos rezultatai rodo, jog Lietuvos žmonės nori padėti: pirmosios labdaros akcijos metu buvo surinkti 175 944 litai, kurie buvo panaudoti ligoninėms reikalingai medicininei įrangai įsigyti. 5 infuzinės tūrinės pompos padės reguliuoti lašinamų vaistų kiekį bei nustatyti jų koncentraciją organizme ir taip užtikrins veiksmingesnį gydymą. Ligoninėse naudojamos 4 skysčių reguliavimo sistemos, elektrokardiografas, džiovinimo spinta – sterilizatorius ir naujos medicininės kūdikių lovelės. Ši įranga palengvins daugelio mažųjų pacientų gydymą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose ir Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo vaikų ligoninėje.


Antrus metus vykstančios akcijos „Padovanok vaikams šypseną“ tikslas – padovanoti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikoms du medicinos įrenginius, būtinus onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui: neinvazinį minutinio širdies tūrio matavimo įrenginį, skirtą tiksliam kraujotakos būklės nustatymui, bei kūno temperatūros kontrolei skirtą įrenginį.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (262)
Ramunė