Sveikata > Šeimos sveikata > Greitoji pagalba be vaistų
 

Greitoji pagalba be vaistų


2013 11 19 | Autorius: Eli.lt
 

Greitoji pagalba be vaistų

Kartais patenkate į tokias situacijas, kai reikia reaguoti skubiai, o po ranka – nė vienos reikalingos tabletės. Tenka naudotis tokiomis priemonėmis, kokias turite. Kaip greitai padėti sau ar kitam žmogui be medicininių preparatų?

 

Biologiškai aktyvūs taškai

 

Akupresūra (biologiškai aktyvių organizmo taškų spaudimas) – vienas efektyviausių greitųjų gydymo ar savijautos gerinimo būdų. Svarbiausia šiame moksle – surasti reikiamą tašką ir teisingai jį paveikti. Biologiškai aktyvūs taškai dažniausiai išsidėstę nedideliuose kūno įlinkiuose, jų skersmuo – 0,2-5 mm, juos spustelėjus pajuntama, kad tai – jautri, kiek skausminga vieta.

 

Akupresūros ir akupunktūros specialistai šiuos taškus veikia adatėlėmis, specialiomis lazdelėmis arba pirštais. Kadangi mažiausiai profesionalių įgūdžių reikia kaip tik taškų poveikiui pirštais, peržvelkime pagrindines technikas.

 

Biologiškai aktyvius taškus spaudant pirštais galutinis poveikis priklauso nuo būdo, jėgos ir poveikio trukmės. Taškų spaudymas gali jaudrinti arba nuraminti.

 

Masažas paprastai atliekamas smiliumi ir nykščiu, o paspaudimai trunka nuo 30 sekundžių iki 5 minučių.

 

Greita pagalba užsupus

 

Užsupo lėktuve, automobilyje ar laive? Galvos svaigulį ir pykinimą įveikti padės taškas, esantis maždaug per 2 pirštus žemiau delno pagrindo, riešo linkio kryptimi, ties rankos viduriu. Nykščiu ir smiliumi stipriai suspauskite šį tašką iš abiejų riešo pusių. Po 10-30 sekundžių jums turėtų palengvėti.

 

Refleksologija nuo kraujavimo iš nosies

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
Armantė