Namai > Skaitiniai > Sausio mėnesį "Mažylyje"...
 

Sausio mėnesį "Mažylyje" skaitykite


2011 12 27 | Autorius: Mažylis
 

Sausio mėnesį "Mažylyje" skaitykite

Sveiki!


● Gintaras Svistunavičius: “Mama gimstama, o tėvu tampama”. Sportinių šokių čempionas – apie šeimą be galvos, vyriškas ašaras ir tėvišką paniką dėl sūnų.

 

Sveikata


● Ar ausytės gerai girdi? Tėvelius dažnai kamuoja klausimas, ką turi girdėti kūdikis. Klausos tyrimų ABC.
● Kraujukui reikia pastiprinimo. Apie hemoglobiną, geležį ir natūralius būdus kraujui stiprinti.
● Mano dantys buvo du. Ar tikrai suges tie du dantys, jei gerai jų neiššiūruosime? Ar dantims tikrai kenkia naktinis žindymas? O burzgiantis šepetukas – gėris ar blogis?
● Be vaistų! Įdomiausi natūralūs receptai, kaip gydyti peršalimą ir atkimšti nosį.
● Putinas – nuo šimto ligų. Net žiemą galite nusiskinti šviežių putino uogų, jų turguje parduoda močiutės. Kuo jos naudingos?

 

Žindymas
● Ką valgyti maitinančiai mamai. “Ypatingo” pieną dauginančio maisto nėra, gausesnis valgymas irgi neturi įtakos pieno gamybai, o pilvuko pūtimas – nesusijęs su mamos maistu. Štai kaip.

 

Vaiko raida
● Taikinys – puodas. Ženklai, jog jau laikas pradėti. Šeši pratinimo metodai – išsirinkite labiausiai tinkantį sau ir mažyliui.

 

Mityba
● Virti, troškinti ar garinti? Bet koks produktų apdorojimas daugiau ar mažiau susijęs su juose esančių maistinių medžiagų netekimų. Bet – kuris daugiau, o kuris mažiau?
● Kai pienas ne draugas. Yra vaikų, netoleruojančių pieno cukraus – laktozės. Kiekvienas jų turi “savo kiekį”, nuo kurio susuka pilvuką. Kaip tokiems augti?

 

Verta žinoti
● Naminiai gyvūnėliai alergiukams. Ar tikrai visi alergiški vaikai negali laikyti gyvūno? Kas labiausiai alergizuoja – kailis, seilės ar pleiskanos. Hipoalerginės veislės.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (161)
Samanta