Vaikai > Laisvalaikis > Gimdanti lėlė šokiravo...
 

Gimdanti lėlė šokiravo jaunąsias mamas


2011 12 16 | Autorius: Balsas.lt
 

Kanadietė lėlininkė Andriana Guerra šokiravo būsimas ir esamas mamas. Moteris sukūrė ir pristatė gimdančią bei žindančią lėlę. Pastaroji kaip reikiant sukėlė aplinkinių neigiamas reakcijas ir emocijas. Ką apie tai pasakysite jūs?


Kanadietė sukūrė lėles, kurios yra gana skirtingos: nuo nėščiosios iki žindančios. Galite pasirinkti iš kelių variantų, viskas priklauso, ko norite jūs. Jei pageidausite, kad jūsų vaikas žaistų su lėle, kuri gimdo – galite tokią įsigyti. Jeigu jūsų atžalai bus įdomesnė besilaukianti lėlė – irgi tokią rasite kanadietės „MamAmor“ kolekcijoje.


Pati minėtų darbų autorė didžiuojasi savo originalumu ir tvirtina, kad vaiko gimimas yra gražiausias dalykas moters gyvenime.

 

Ji įsitikinusi, kad tokie žaislai ne tik patiks vaikams, bet ir bus naudingi: jūsų dukra susipažins su svarbiausiais motinos ir vaiko etapais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
siii
2011-12-17 19:15:39
Labai faina:))))
Asta
2011-12-17 16:06:47
nu tikrai fuiiiiiiiiiiiiii,tai gal ir sexu uzsiiminekime vaikam matant
evelina
2011-12-17 11:06:21
nei cia fui, nei ka, tai yra puiki priemone supazindinti vaika su zmogaus kunu ir ir kur atsiranda vaikai, as buciau labai apsidziaugusi tokia lele tuo metu, kai reikejo paaiskinti sunui is kur atsiras jo brolis :)o jei tureciau mergaite, ai tikrai tokia lele nupirkciau.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Darija