Vaikai > Laisvalaikis > O kaip kvepia jūsų Kalėdos?
 

O kaip kvepia jūsų Kalėdos?


2011 12 15 | Autorius: Mama.lt
 

Nuoširdūs mažųjų linkėjimai ir Kalėdų aromatai - vienoje atvirutėje. Taip kūrybos projekto „Kaip kvepia jūsų Kalėdos“ metu ikimokyklinio amžiaus dalyviai bandė atsiminti kuo kvepia laukiamiausios metų šventės.

 

Vieniems projekto dalyviams Kalėdos asocijavosi su mandarinų aromatais, kitiems su kepamų imbierinių sausainių kvapu. Tačiau visų Kalėdų prieskonių karaliumi vienbalsiai buvo išrinktas cinamonas.

 

Nuoširdus sveikinimas - sušildys kiekvieną širdį

 

Kūrybinio projekto “Kaip kvepia jūsų Kalėdos?” metu maisto pagardai buvo naudojami netradiciniu būdu.

Imbierą, cinamoną, baziliką ir kitus prieskonius vaikai naudojo ne maisto savybėms gerinti, o kuriant spalvotas ir kvapnias iliustracijas. Pačių sukurtus ir užrašytus kvapnius atvirukus dalyviai skyrė šeimos nariams ir artimiausiems savo draugams.


Klijais apvedžiojame norimą iliustracijos kontūrą

 

Svarbiausia - fantazija

Kurdami artimiausiems Kalėdinius kvepiančius atvirukus, mažieji negailėjo prieskonių. Vieni saujelėmis, kiti žiupsniais barstė ir klijavo prieskonius ant pačių kuriamų atvirukų. Dažnas dalyvis neatsispyrė pagundai lyžtelėti ir paskanauti gardžiai kvepiančių prieskonių ir įsitikinti skoninėmis jų savybėmis.

 

Ant klijų barstome kvapnius ir spalvingus prieskonius

 

“Šio projekto tikslas - ugdyti vaikų išradingumą. Skatindami vaikus kasdieniuose dalykuose įžvelgti naujas formas ir neįprastas naudojimo galimybes ugdome vaikų kūrybiškumą”, - tikina Dainė Šidlienė, prieskonių gamybos bendrovės “Santa Maria” atstovybės Lietuvoje rinkodaros vadovė.

Kantriai džioviname

 

Juk nuoširdžiai dovanai reikia visai nedaug - nusiteikimo pagal skonį, arbatinio šaukštelio fantazijos, kelių žiupsnių virtuvėje rastų įvairių kvapnių prieskonių ir nedidelės saujos meilės, kvepiančio sveikinimo receptu dalinasi p. Šidlienė.

 

Kvapnusis atvirukas pasiruošęs surasti savo adresatą

 

Nuotaikingai ir iš širdies kurti Kalėdomis kvepiantys atvirukai jau visai netrukus pasieks savo adresatus. Mes atskleidėme savo švenčių aromatą. O kaip kvepia jūsų Kalėdos?

 


 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
Aneva
2011-12-19 11:29:38
As vakar pabandziau. labai sauniai gavosi. nustebinsiu seima Kaledu ryta:)
Mamaite
2011-12-16 15:40:11
superinė idėja!
Irenka
2011-12-16 12:11:37
Labai gražūs darbeliai ;)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Augustukas