Vaikai > Vaiko priežiūra > Masinė jaunimo mankšta...
 

Masinė jaunimo mankšta „Augsiu aktyvus 2011“ pripažinta Lietuvos rekordu


2011 12 09 | Autorius: Iniciatyvos fondas
 

Masinė jaunimo mankšta „Augsiu aktyvus 2011“ pripažinta Lietuvos rekordu

Masinė jaunimo mankšta „Augsiu aktyvus 2011“, vykusi šių metų spalio 21 d. 11 val. šalies ugdymo įstaigose, pripažinta Lietuvos rekordu. Rekordus registruojanti agentūra „Factum“ šią mankštą, kuria siekta atkreipti jaunimo dėmesį į būtinybę gyventi aktyviau, pripažino masiškiausia mankšta. „Iniciatyvos fondo“ organizuota akcija sutraukė 116 tūkst. dalyvių iš 730 šalies ugdymo įstaigų.


„Atlikus rekordui fiksuoti būtinus formalumus galima konstatuoti, kad Lietuvos rekordų sąrašas pasipildė dar vienu pasiekimu – masiškiausia mankšta. Tikrai sužavėjo dalyvių ir pedagogų entuziazmas, “- sakė rekordus registruojančios agentūros „Factum“ atstovas Laimis Bratikas. „Factum“ atstovas mankštą stebėjo Vilniaus vaikų lopšelyje darželyje „Pelėda“.


Rekordus registruojančios agentūros „Factum“ atstovas Laimis Bratikas sakė, kad pasiektas rezultatas yra geras postūmis siekti daugiau. „Factum“ Lietuvoje atstovauja pasaulio rekordų - Gineso - knygą leidžiančią Jungtinės Karalystės kompaniją „Guinness World Record“.


„Noriu paraginti vaikus mankštintis kiekvieną dieną, ir dar vieną kartą susirinkti bendrai mankštai, kurioje dalyvautų jau ne 730, o visos Lietuvos ugdymo įstaigos, taip pat – ir šalies aukštųjų mokyklų studentai“, - sakė L. Bratikas. Agentūros atstovas neatmetė galimybės, kad dar didesnė akcija galėtų mėginti pretenduoti į Gineso rekordų knygą.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Airidukas