Vaikai > Laisvalaikis > „Išsipildymo akcijos...
 

„Išsipildymo akcijos 2011“ finale žinomi žmonės šoks ir dainuos už mažuosius ligoniukus


2011 12 08 | Autorius: TV3
 

„Išsipildymo akcijos 2011“ finale žinomi žmonės šoks ir dainuos už mažuosius ligoniukus

Gruodžio 17 dieną, šeštadienį, 19.00 val. tiesioginėje TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ transliacijoje įvyks TV3 ir SEB banko organizuojamos devintosios „Išsipildymo akcijos 2011“ finalinis renginys. Akcijos organizatoriai žiūrovams žada išskirtinai šviesų vakarą, kurio vedėjai pavirs pasakos personažais, o projekto dalyviai padarys viską, kad žiūrovai aukotų likimo nuskriaustiems mažyliams.


Labiausiai žiūrovų pamėgtos ir vis dar „Šok su manimi“ projekte dalyvaujančios poros – dainininkas Justas Lapatinskas su Sandra Saikauskaite, aktorius Dominykas Vaitiekūnas su Juste Žemaityte, dainininkas Deivis su Katerina Voropaj, verslininkė Danguolė Stachura su Deividu Meškausku, gydytojas Donatas Chlebinskas su Gintare Slausgalviene – taps įvairių „Išsipildymo akcijos 2011“ ligoniukų globėjais ir taip bandys pavergti žiūrovų širdis, kurie finalinio renginio metu galės paaukoti norimą pinigų sumą ir taip prisidėti gelbstint mažųjų ligoniukų gyvybes.


Pasirodymus „Išsipildymo akcijos 2011“ finalui ruošia ne tik projekto senbuviai, bet ir jau iškritę, tačiau žiūrovų pamėgti projekto dalyviai. Gerumu alsuosiančioje laidoje pasirodys Lietuvos bei Europos kultūrizmo čempionas Dainius Barzinskas su Domante Padleckaite, aktorė Dalia Michelevičiūtė su Olegu Koliakinu ir iliuzionistas Mantas Wizard su Viktorija Kunauskaite.


„Be puikiai žiūrovams pažįstamų ‚Šok su manimi‘ porų, ‚Išsipildymo akcijos 2011‘ finale pasirodys daugybė šokių kolektyvų iš didžiausių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos. Pažadame ne tik šokių, bet ir muzikos šou – savo dėmesį likimo nuskriaustiems vaikučiams parodys ir žinomi dainininkai su dar negirdėtomis dainomis“, – žada projekto organizatorė Neringa Kavaliauskienė.


„Išsipildymo akcijos 2011“ ambasadoriais šiemet gali tapti visi Lietuvos žmonės, o vaikų aplankymu galima prisidėti prie devintosios TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijos“ tikslų įgyvendinimo: mažinti visuomenės abejingumą globos įstaigose augantiems vaikams, spręsti jų užimtumo, bendravimo ir lavinimo problemas. „Išsipildymo akcija 2011“ siekia mažinti socialinę atskirtį, keisti visuomenės požiūrį į globos namų auklėtinius, ugdyti toleranciją, laužyti mąstymo stereotipus bei padėti patiems vaikams augintis ambicijas ir suvokti savo vertę. Geros valios ambasadoriais galima tapti ir užpildžius ambasadorystės anketą TV3 interneto svetainėje.


Prie devintosios „Išsipildymo akcijos 2011“ gali prisidėti kiekvienas siųsdamas SMS žinutes su žodžiu VAIKAMS arba skambindamas numeriais: 1890 (auka 2 Lt), 1891 (auka 5 Lt), 1892 (auka 10 Lt) – ar aukodamas internetu www.aukok.lt. Dėkojame už Jūsų gerumą.

 


„Išsipildymo akcijos 2011“ finalas – gruodžio 17 dieną 19.00 val. tiesiogiai per TV3.


 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
Ieva
2011-12-17 21:48:48
Gal žinot kaip vadinasi ta daina, kur Žas'ai dainavo?
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Auguste