Vaikai > Vaiko priežiūra > Atšvaitus klijuos nemokamai
 

Atšvaitus klijuos nemokamai


2011 12 01 | Autorius: Lipdyk dovanų centras
 

Atšvaitus klijuos nemokamai

Nuo šiol matomi kelyje būsime visi - "Lipdyk centras" klijuos atšvaitus NEMOKAMAI.

 

Nuo 2011 m. gruodžio 1 d. pradedama vykdyti socialinė akcija „Būk matomas“, kuri atšvaitų nesegimo problemą siūlo išspręsti alternatyviu būdu. Vilniuje esančiame "Lipdyk dovanų centre" (Ulonų g. 5) visą tamsųjį metų laikotarpį viršutiniai drabužiai bus dekoruojami šviesą atspindinčiomis detalėmis ir lipdukais.

 

Nors segėti atšvaitus ar kitus šviesą atspindinčius daiktus tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui privaloma, dalis pėsčiųjų vis dar nesirūpina, kad būtų matomi kelyje. Dažniausia to priežastimi įvardinama tai, jog tiesiog neturi šviesią atspindinčio daikto ar atšvaito arba pamirštama prisisegti.

"Lipdyk centras" pradeda vykdyti akciją "Būk matomas", per kurią bus tvirtinami šviesą atspindintys lipdukai ant viršutinių drabužių.

 

Kaip pasakoja šio centro vadovė Jurgita Pocienė, akciją pradėti paskatino mažųjų eismo dalyvių – vaikų saugumas.

"Vaikai ne visuomet segi atšvaitus. Taip nutinka ne todėl, kad tėvai nepasirūpina šiais šviesą atspindinčiais daiktais ar nepaaiškina, kodėl juos reiktų segėti. Vaikai neretai juos pameta ar tiesiog pamiršta, - pasakoja J.Pocienė, - Šią akciją sugalvojome todėl, kad labai dažnai kelyje matome vaikus be jokių atšvaitų. Dabar, kai temsta taip greitai, net ir pavakarę kelyje vaikus be atšvaitų pastebėti yra sudėtinga. Todėl tėvams pasiūlėme paprastesnį būdą - specialia šviesą atspindinčia plėvele dekoruoti viršutinius drabužius. Toks atšvaitas niekada nepasimes, o tai pat net ir pagyvins viršutinius apdarus."

 

Nuo gruodžio 1 d. vaikams iki 12 metų šviesą atspindintys elementai ant drabužių bus klijuojami nemokamai. Tai dovanoja "Lipdyk dovanų centras", įsikūręs Vilniuje, Ulonų g. 5. Kartą per mėnesį planuojame šią akciją vykdyti ir Kaune, partnerių parduotuvėje HITRA, Gaižiūnų g. 5.


Socialinė akcija „Būk matomas“ bus vykdoma tol, kol už lango bus niūru ir tamsu.


Gairės:  atšvaitai,  BŪK MATOMAS
 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
gitan@
2012-01-13 14:18:21
gerbiu tuos,kurie vykdo sia akcioja!
mykolas
2012-01-10 23:32:49
O tele2 juos uzsimane dar ir suesti :( negraziai cia tele2 elgiasi..
Jonuko mamyte
2011-12-01 13:13:50
puiki iniciatyva! pasirodo dar kazkas dirba is idejos ! Sekmes JUMS :)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (262)
Gustas