Vaikai > Vaiko priežiūra > Jubiliejinės paramos...
 

Jubiliejinės paramos akcijos surinkta suma leis paremti daugiau nei planuota


2011 11 26 | Autorius: Ieva Vaičikauskaitė
 

Jubiliejinės paramos akcijos surinkta suma leis paremti daugiau nei planuota

Daugiau nei 58,5 tūkst. litų – tiek šiemet bus skirta mažiesiems ligoniukams ir regionų vaikams. Šios lėšos surinktos lapkričio mėnesį „McDonald‘s“ restoranuose vykusios paramos ir labdaros akcijos „McHappy Day“ metu. Parama rinkta Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikai – regos diagnostikos aparatui įsigyti. Lėšų užteks ne tik šiam aparatui – papildomai klinika įsigis elektokardiografą vaikų širdies ligų diagnostikai. Dalį paramos Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondas skirs jų globojamiems regionų vaikams nupirkti taip trokštamų knygelių.

 

„Kasmetinės mūsų labdaros akcijos rezultatai šiemet viršijo lūkesčius. Be galo džiugu, kad už surinktą paramą išeina įsigyti net du diagnostinius aparatus vietoj vieno, taip pat liks lėšų ir knygelėms. Už simbolinius atšvaitus šiemet surinkome 29 tūkst. litų, kiek daugiau – 29,5 tūkst. litų – už Vaikų dieną parduotas bulvytes, kurias pridedame prie „McDonald‘s“ lankytojų paaukotos sumos. Nuoširdžiai dėkojame savo lankytojams, kad šiemet jie buvo tokie aktyvūs ir dosnūs“, – sakė „McDonald‘s“ Valdymo konsultantė Lietuvai Loreta Penikienė.

 

Šiais metais mažiesiems padėti norintys žmonės visą lapkričio mėnesį buvo raginami pirkti „McHappy Day“ vaikų dienos atšvaitą arba lapkričio 20 dieną apsilankyti bet kuriame „McDonald‘s“ restorane visoje Lietuvoje. Tądien restoranuose jau 10 metus iš eilės vyko Vaikų diena, kurios metu restoranų lankytojai galėjo ne tik pasigrožėti įvairiais restoranuose vykstančiais renginiais, bet ir padaryti gerą darbą. Visas už tą dieną parduotas bulvytes gautas lėšas „McDonald‘s“ restoranas tradiciškai skyrė paramai.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

Gairės:  Alma Adamkienė,  McDonalds,  parama
 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
kamile