Vaikai > Vaiko priežiūra > Drąsiai per pusnis su...
 

Drąsiai per pusnis su veltinukais!


2011 11 23 | Autorius: Eglė Zubkauskaitė
 

Drąsiai per pusnis su veltinukais!

Mums, suaugusiems, žiema – tai tamsūs vakarai, prasidėjęs šildymo sezonas ir papildomos išlaidos, automobilio padangų keitimas į žiemines, nenoras niekur kišti nosies iš namų, peršalimo ligos, vaistai... Žodžiu, ne pats smagiausias metas. Tačiau vaikams!.. Vaikams žiema kupina stebuklų ir teigiamų emocijų! Juk šaltukas ir iškritęs sniegas plačiai atveria duris į kupiną nuotykių žiemos karalystę. Važinėjimas rogutėmis, sniego senio lipdymas, ar tiesiog bėgiojimas po sniego pusnis – visa tai mažiesiems atneša daug džiaugsmo ir nuspalvina žiemą skaisčiomis spalvomis.


Bet yra vienas „bet“. Kad jūsų vaikui žiema netaptų šalta ir niūri, ir, svarbiausia, kad netektų jos praleisti su temperatūra lovoje, būtina pasirūpinti tinkama avalyne. Ji turi būti lengva, patogi, neperšlampanti ir, žinoma, šilta. Ar žinote, kokie batukai turi visas šias savybes? O gi „Kotofey“ veltinukai! Pasirodo, nereikia išradinėti jokių naujų įmantrių medžiagų avalynei: pati gamta duoda natūralų, patikrintą laiko, efektyvų produktą – vilną, kurią tinkamai apdirbus gaunamas šis nuostabus apavas.


Ir tegul neišgąsdina jūsų žodis „veltinukai“. Jie dabar anaiptol neprimena tų griozdiškų veltinių su kaliošais, kuriuos pamename iš senų laikų. Šis primirštas apavas dabar vėl sugrįžta į madą - tik naujai atgimęs. „Kotofey“ veltinukai yra dailūs, spalvoti, žaismingi. Tiek mergaitės, tiek berniukai išsirinks sau pačius gražiausius.


Šių batų vėlimas yra itin tankus ir storas, dėl to nei vanduo nei purvas neprasiskverbia pro vilnos plaušus ir lieka batuko išorėje. Taigi su „Kotofey“ veltinukais vaiko kojytės išlieka sausos, o batukai švarūs.


„Kotofey“ veltiniai yra pagaminti iš ekologiškai švaraus produkto – natūralios Australijos merinosų avių vilnos. Ji puikiai prisitaiko prie kūno šilumos, neleidžia kojai sušalti ir prakaituoti. Būtent tai užkerta kelią peršalimui. Vilna taip pat turi gydomųjų savybių – masažuoja kojas, pagreitina odos regeneraciją, gerina kraujotaką bei tausoja sąnarius.


Dar viena svarbi šių veltinukų savybė – lengvumas ir lankstumas. Juk mažieji nuolat nenustygsta vietoje, bėgioja, lipa, griūna, keliasi... Batai negali varžyti ar apsunkinti vaiko judėjimo laisvės.


Beje, „Kotofey“ veltiniai, kitaip nei dauguma, turi specialiai išgaubtą vidpadį, kuris atkartoja vaiko pėdos formą, todėl kojytei nereikia prisiderinti prie ją gaubiančios erdvės, ji jaučiasi tvirtai ir patogiai.


Na, o tėveliams patiks ypatingai lengva veltinukų priežiūra. Blogi kvapai išgaruoja per naktį batus palaikius balkone, o purvas tiesiog nubyra... Esant reikalui galima veltinius nuplauti su vandeniu ir ūkiniu muilu.


Natūralu, kad jums iškilo klausimas, kur galima įsigyti „Kotofey“ veltinukų? Atsakome: išvysti juos gyvai, pasimatuoti, išbandyti ir išsirinkti patraukliausią modelį galite apsilankę neseniai duris atvėrusioje parduotuvėje „Batuotas“ Vilniuje, PC „BIG“, antrame aukšte. Veltinukus bei kitą produkciją taip pat galite apžiūrėti elektroninėje parduotuvėje www.batuotas.lt. Arba susiraskite juos ir gaukite atsakymus į rūpimus klausimus socialiniame tinklapyje Facebook, paieškos žodis – Batuotas. Batukai vaikams.

 

Žiema tikrai gali būti jauki ir smagi!

  

 

 

 


Gairės:  batuotas,  veltinukai
 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
Danuté
2015-10-28 03:55:11
Labai silti ir grazus Pirkti noreciau Vilnius Konarskio 21-4
Danuté
2015-10-28 03:45:55
Vilnius Konarskio 21-4
dovyle
2011-11-24 15:22:11
grazus batukai
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
Livija