Vaikai > Laisvalaikis > Premjera vaikams:...
 

Premjera vaikams: “Murkšlinas ir Turkšlinas”


2011 11 21 | Autorius: Lietuvos nacionalinis dramos teatras, D. Matvejevo nuotr.
 

Premjera vaikams: “Murkšlinas ir Turkšlinas”

“Murkšlinas ir Turkšlinas” (pagal Ulfo Starko apysaką)

Režisierius Evaldas JARAS

 

Vaidina: Tadas Gryn, Josif Baliukevič, Miglė Polikevičiūtė, balerina Rūta Juodzevičiūtė ir muzikantas Alfredas Klimas.

 

Gruodžio 3 d. Lietuvos Nacionaliniame dramos teatre režisierius Evaldas Jaras pristatys pirmąją naujo sezono premjerą mažiesiems žiūrovams “Murkšlinas ir Turkšlinas”. Pagal Lietuvoje ir pasaulyje populiarią, švedų rašytojo Ulfo Starko apysaką statomame spektaklyje-žaidime pagrindinius vaidmenis vaidins žinomi jaunosios kartos aktoriai Tadas Gryn ir Josif Baliukevič.

 

Spektaklio „vinis“ - jautri ir lyriška istorija apie du broliukus, bandančius suprasti kur ir kodėl pradingo jų tėtis, ir apie stebuklingą vaizduotės kelionę, kuri pripildys jų gyvenimus naujų atradimų, paskatins patirti artumo džiaugsmą ir atrasti iš naujo savo šiltus, jaukius, kvepiančius sriuba namus... ir gal net tėtį.

 

„Šio spektaklio tikslas yra sudominti vaikus teatru, trinti ribą tarp scenos bei kasdienybės ir paskatinti ne prastesnį, o gal net ir originalesnį teatrą kurti grįžus namo“,- pasakoja spektaklio režisierius Evaldas Jaras.

 

„Todėl scenoje – „vaikystės kambaryje“ kursime ne hiperaktyvų ir hiperspalvingą reginį, o savotišką vaikiškos vaizduotės žaismą ranka rankon su Muzika, Šokiu ir Klounada. Taip, šie „veikėjai“ taip pat bus spektaklio personažai. Tikiu, kad ši šviesi, nostalgiją vaikystei, jos atradimams, vaikiškiems rūpesčiams ir džiaugsmams kelianti istorija vaikus įtrauks ir sudomins ne mažiau negu juos atlydėjusius tėvus. Juos kviesime nors trumpam pažvelgti vaiko akimis ir nusikelti į savo „vaikystės namus“, kuriuose karaliauja vienintelis antifizikos dėsnis – nežabota vaizduotė“, - būsimos premjeros įspūdžiais dalijosi režisierius.

 

 

Spektakliai vyks gruodžio 3, 4, 9, 11 dienomis Lietuvos nacionalinio dramos teatro Studijoje. Bilietus platina „Tiketa“.

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (180)
Aidas