Vaikai > Laisvalaikis > "Tintino nuotykiai....
 

"Tintino nuotykiai. Vienaragio paslaptis": 7 įdomybės, kurias verta sužinoti prieš pamatant filmą


2011 10 26 | Autorius: ACME Film
 

"Tintino nuotykiai. Vienaragio paslaptis": 7 įdomybės, kurias verta sužinoti prieš pamatant filmą

Jau šį savaitgalį į kino teatrus atkeliauja 140 milijonų dolerių kainavęs naujausias kino giganto Steveno Spielbergo animacinis veiksmo filmas "Tintino nuotykiai. Vienaragio paslaptis". Režisierius pasakoja, kad apie populiarų komiksų herojų Tintiną, jauną reporterį, sužinojo dar prieš 30 metų ir būtent jis tapo žymiojo Indianos Džounso žygdarbių įkvėpėju.

 

Iki dabar komiksų knygelių apie Tintiną yra parduota apie 350 milijonų kopijų, o šio herojaus nuotykiai išversti į 80 kalbų. Ekranizuoti neįtikėtinai linksmas istorijas S.Spielbergas teises įsigijo dar 1983 metais, tačiau scenaristų bandymai jo vis netenkindavo. Tačiau pamačius "Žiedų valdovo" filmus, režisieriui klausimų nebekilo: į kino teatrus Tintiną perkelti gali padėti tik Peteris Jacksonas.

 

Neįtikėtinos Tintino istorijos į kino teatrus vilios ne tik jaunuosius žiūrovus. Indianos Džounso nuotykiams nenusileidžiantis filmas neabejotinai prikaustys ir vyresniųjų dėmesį. Artėjančios premjeros proga kviečiame artimiau susipažinti su Tintinu.

 

7 įdomybės apie filmą:

 

1. Filmo scenarijus yra paremtas trimis knygomis.

Istorijoje "The Crab With the Golden Claws" Tintinas susipažino su Kapitonu Hedkoku, "Red Reckham's Treasure" yra perkamiausia visų laikų Tintino knyga, kertinė filmo idėja paimta iš knygos "The Secret Of the Unicorn". Filmo scenarijų rašė trys scenaristai: Stevenas Moffatas, Edgaras Wrightas ir Joe Cornishas.

 

2. Tintinas debiutavo laikraštyje

Istorijos apie Tintiną pirmą kartą pasirodė belgų laikraščio vaikams "Le XXe Siecle" priede "Le petit vingtieme". Tintino "gimimo" data laikoma 1929 metų sausio 10 diena.

 

3. Tintinas jau yra pasirodęs net dviejuose veiksmo filmuose.

Pirmą kartą kino teatruose šis herojus atsidūrė 1961 metais sukurtoje juostoje "The Mystery of the Golden Fleece", kurioje Kapitoną Hedkoką vaidino Georgesas Wilsonas, o Tintiną - Jean-Pierre Talbot.

 

4. Kelios knygos apie Tintiną sulaukė kritikos

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (160)
paulina