Namai > Skaitiniai > Lapkričio mėnesį...
 

Lapkričio mėnesį "Mažylyje" skaitykite


2011 10 26 | Autorius: Mažylis
 

Lapkričio mėnesį "Mažylyje" skaitykite

Sveiki!
● Violeta ir Vilius Tarasovai apie vaikus, senelius, darželius ir apie tai, jog maži vaikai – maži vargai...
● Kaip aktoriaus Giedriaus Arbačiausio šeimą pabudino trečias brolis.

 

Sveikata
● Meningokoko dalgis. Kaip atpažinti šią dabar daug kam siaubą varančią ligą.
● Skauda, bet ligos niekas neranda... Būna ir taip: skauda galvą ar pilvą, duria širdutę, trūksta oro – ir visa tai nuo nervų.
● 10 klausimų apie anginą. Kaip užsikrečiame, kada operacija neišvengiama ir kt.
● Sutrikęs eismas pilvuke. Maistas turėtų pro vieną galą įeiti, pro kitą išeiti... Tačiau pakeliui nutinka visokių lankstų, avarijų bei nenumatytų sustojimų.
● Tiesūs kaip styga. Pratimai ydingai laikysenai gerinti.

 

Alternatyva
● Gydantys osteopato prisilietimai. Osteopatija - tai šiek tiek panaši sritis į manualinę terapiją, tik švelnesnė. Ji sėkmingai gydo tiek kūdikio diegliukus, atpylinėjimą, kreivakaklystę, tiek tokias sudėtingas ligas, kaip vandenė. Padeda gresiant persileidimui ar tinstant nėštukės kojoms.

 

Žindymas
● Žindymo sergėtojas. Tyrimais patvirtinta, jog moterys, kurios gauna išreikštą tėčio palaikymą, žindo ilgiau ir dažniau įveikia iškilusius sunkumus. Tad ką turi žinoti netiesioginis maitintojas.

 

Kūdikio priežiūra
● Pirmosios dienos: didieji pokyčiai. Grįžus iš gimdymo namų tiek kūdikio, tiek mamytės organizme vis dar vyksta pokyčiai, kurie kartais kelia nerimą. Ką reikia apie juos žinoti?

 

Mityba
● Žuvis mažyliui. Visos žuvys geros, bet mėginsime pasiūlyti atrankos kriterijus. Ką reikia žinoti apie dirbtinai veisiamas žuvis. Ir gal konservai – ne toks jau blogis?

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (164)
LIVETA