Namai > Šventės > Helovino žaidimai ir pokštai
 

Helovino žaidimai ir pokštai


2011 10 25 | Autorius: parengė L.Barzdaitienė, 123rf nuotr.
 

Helovino žaidimai ir pokštai

Linksmas siaubų vakarėlis – tai anaiptol ne oksimoronas (meninė priemonė, kai kas nors nusakoma vienas kitam prieštaraujančiom sąvokom), o tikrų tikriausias Helovinas. Kad jūsų šventė būtų nepamirštama – pasirūpinkite šiurpiai smagiais žaidimais!

 

Siaubo kambarys

 

Pokšto vedantysis leidžia žaidėjams traukti burtus, kokia eilės tvarka jie eis į siaubo kambarį. Tokį kambarį galima įrengti vonioje. Žaidėjai užeina į kambarį po vieną, su vedančiuoju. Ten gauna užduotį – riksmu užgesinti žvakę. O išeidamas prisiekia neprasitarti likusiems žaidėjams, ką matė kambaryje.

 

Juokingiausia, kad girdėję riksmus iš vonios, kiti žaidėjai bijo užeiti į „siaubo kambarį“.

 

Pokšto pabaigoje prizas skiriamas balsingiausiam žaidėjui. Arba drąsiausiam, kuris, nepaisydamas kitų svečių riksmų, pats veržėsi į siaubo kambarį.

 

Vampyrų kelias

 

Jums prireiks kiek galima daugiau didelių kartoninių dėžių. Sudėkite jas kambaryje taip, kad dėžės sudarytų taką. Žaidėjus į kambarį veskite po vieną, užrištomis akimis, basomis kojomis. Tegul žengia į kiekvieną dėžę.

 

O dėžėse prikraukite kuo įvairesnių „šiurpių“ paviršių: šlapio kailio, suglamžytų laikraščių, traškančių plastikinių maišelių, sausų lapų, jei tarp dėžių pasitaikys ir didelis plastikinis dubuo – pripilkite į jį truputėlį vandens ir įmeskite ledukų.

 

Aštrūs pojūčiai einant tokiu keliu – garantuoti!

 

Tarp mūsų – Mirtis!

 

Visi žaidėjai traukia po popierėlį. Ant vieno jų nupieštas kryžius. Žaidėjai, nieko nesakydami, žvilgteli kiekvienas į savo popierėlį ir jį paslepia. Tada visi eina į tamsų kambarį. Mirtis (žaidėjas, kuriam teko popierėlis su kryžiumi) prieina prie aukos ir uždeda rankas jai ant pečių. Kai tik auka pajunta Mirties prisilietimą, turi suvaitoti ir kristi ant grindų. Taip žaidėjų lieka vis mažiau ir mažiau. Paskutinysis likęs „gyvas“ laimi.

 

Klajojanti ugnis

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Poviliukas