Vaikai > Laisvalaikis > Lietuvos moksleiviams –...
 

Lietuvos moksleiviams – specialus „Cirque du Soleil“ šou


2011 10 17 | Autorius: Aistė Jankūnaitė
 

Lietuvos moksleiviams – specialus „Cirque du Soleil“ šou

Gruodžio 15-17 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje viešėsianti bangiausio pasaulyje šou kūrėjo „Cirque du Soleil“ trupė surengs papildomą, išskirtinai tik Lietuvos moksleiviams skirtą, pasirodymą. Tik moksleivių akims skirtas spektaklis „Saltimbanco“ bus rodomas gruodžio 16 d. (penktadienį) 14 val. Vilniaus „Siemens“ arenoje.„Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantis cirkas nusprendė padaryti dovaną Lietuvos moksleiviams ir pakviesti juos į savo užburiantį ir kvapą gniaužiantį pasirodymą už itin patrauklią kainą. Įdomu tai, jog čia kone visi žiūrovai bus mokyklinio amžiaus. Vieninteliai suaugusieji – tai moksleivių grupes atlydėję pedagogai“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.


Pasak organizatorių, tokio papildomo spektaklio idėja kilo vos tik paskelbus apie „Cirque du Soleil“ trupės atvykimą į Lietuvą, tačiau prireikė šiek tiek laiko, kol buvo suderintos papildomo šou detalės su jo kūrėjais.


„Šis spektaklis turėtų atlikti ne tik pramoginę, bet ir edukacinę funkciją. Norėtume parodyti jaunajai Lietuvos kartai, jog cirkas gali būti visiškai kitoks nei esame įpratę jį matyti nuo mažų dienų, t. y. be pasirodymo vieta virtusios lauke suręstos apvalios palapinės, kurios viduje vaikšto meška. „Cirque du Soleil“ spektaklyje nuostabą kelia ir magiją kuria žmonės, geriausi pasaulio akrobatai, atliekantys sunkiai protu suvokiamus triukus“, – teigia J. Vėželis.


Pasak J. Vėželio, aukšto lygio spektaklių, koncertų ar kitokia meno forma išreikštų pramoginių renginių, kurie būtų įdomūs ne tik suaugusiam, bet ir vaikui, Lietuvoje yra labai mažai. O „Cirque du Soleil“ trupės kuriamas „Saltimbanco“ yra tai, ko tiek suaugusieji, tiek vaikai dar tikrai nematė, o kai pamatys, ilgai nepamirš. Tai kartu ir spektaklis, ir cirkas, ir koncertas.


Bilieto kaina į moksleiviams skirtą „Cirque su Soleil“ šou – 99 litai (įskaičiavus aptarnavimo ir arenos mokesčius). Kadangi visi bilietai kainuos vienodai, bilietus įsigiję pirmieji, gaus geresnes vietas.


„Cirque du Soleil“ kuriamo kitokio cirko vaidinimas, primenantis vaikystėje girdėtas pasakas, gali virsti puikia kalėdine dovana ne tik Vilniaus, bet ir kitų miestų mokyklų moksleiviams. Pastariesiems tai kartu būtų ir neišdildomų įspūdžių kupina kalėdinė ekskursija.


Visai šeimai skirti „Cirque du Soleil“ spektakliai bus rodomi tris vakarus gruodžio 15-17 dienomis. Bilietus į šiuos spektaklius platina „Tiketa“.

 


Gairės:  cirkas,  Cirque du Soleil
 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
EMILIJA