Vaikai > Laisvalaikis > Geriausiam Šreko draugui...
 

Geriausiam Šreko draugui – atskiras filmas


2011 10 13 | Autorius: Parengė Amelija Lučinskaitė
 

Geriausiam Šreko draugui – atskiras filmas

Pasaulį išvydus geraširdžiui žmogėdrai Šrekui, dėl jo iš proto kraustėsi milijonai gerbėjų visame pasaulyje. Po stulbinamos sėkmės sulaukusio pirmojo filmo, juostos kūrėjai ilgai nesnaudė ir vieną po kito žiūrovams pateikė dar tris filmo dalis.


Nepaisant gerbėjų meilės Šrekui, didelei žiūrovų daliai pro akis neprasprūdo ir didžiaakis rusvas katinas, turintis ne vieną savo gerbėjų klubą. Jeigu labiau negu Šrekui simpatizuojate jo draugui Batuotam katinui Pūkiui, atėjo laikas džiaugtis. Nebe už kalnų filmo apie ūsuotąjį muškietininką, kalbantį paties gražuolio ispano Antonio Banderaso balsu, premjera.


Animaciniuose filmuose apie Šreką Batuotas katinas Pūkis pirmąkart pasirodė 2004- aisiais, antrajame „Šreko“ (orig. „Shrek 2“) filme. Tuomet karalius pasamdė jį kaip žudiką, turėsiantį nusikratyti žaliąja žmogysta Šreku. Ir tik po daugybės siužeto vingių ir posūkių katinas tampa ištikimu Šreko draugu ir palydovu.


Animacinėje komedijoje „Batuotas katinas Pūkis“ gražuolis katinas (lietuviškai įgarsina akt. Kostas Smoriginas) papasakos savo jaunystės nuotykius, kai dar nepažinojo savo geriausio draugo Šreko ir buvo tikra legenda, gelbėjančia žmones nuo piktadarių ir kovojančiu už teisybę. Sužinojęs, jog šaltakraujai plėšikai rado senovės jėgų šaltinį, kurio dėka gali sunaikinti pasaulį, Pūkis vienijasi su Kliunkiu Aleksandru Pliunkiu (lietuviškai įgarsina akt. Andrisu Bialobžeskis) ir žavinga bei labai apsukria Kite Minkšta Letenėle (lietuviškai įgarsina akt. Severija Janušauskaitė) bei stoja ginti pasaulio, stovinčio ant sunaikinimo ribos.


Šio animacinio filmo pagrindinius herojus, Pūkį ir jo partnerę, Kitę Minkštą Letenėlę, originalo kalba įgarsina tokios kino žvaigždės kaip Antonio Banderas ir Salma Hayek, filmą išradingai pristatę dar šiųmetiniame Kanų kino festivalyje. Animaciniame filme žiūrovai taip pat galės išgirsti „Pagirių Las Vegase“ (orig. „The Hangover“, 2009) žvaigždės Zach Galifianakio ir antrojo Angelinos Jolie sutuoktinio, Billy Bobo Thorntono balsus.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas


Gairės:  batuotas katinas,  Šrekas
 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Eimantas