Namai > Santykiai > Kaip atsigauti po...
 

Kaip atsigauti po neištikimybės?


2014 03 18 | Šaltinis: Sympaty.net, Dreamstime nuotr.
 

Kaip atsigauti po neištikimybės?

Savo vertės pajutimas daro įtaką įvairioms mūsų gyvenimo sritims, pradedant asmeniniais santykiais ir baigiant karjera. Kuo labiau save vertiname, tuo lengviau randame kontaktą su mus supančia aplinka. Mes pasitikime savo jėgomis ir esame atviri naujoms galimybėms.

Bet savęs vertinimas – kintamas dydis. Tereikia išgyventi nors vieną stiprų sukrėtimą, ir ta vertė negailestingai nugarma žemyn. Moteriai tokiu sukrėtimu gali tapti vyro neištikimybė. Kaip atsigauti i išmokti gerbti save po neištikimybės?

Dar vakar ji pasitikėjo savimi, jautėsi mylima, o šiandien – jau sugniuždyta vieno vienintelio fakto: ją iškeitė į kitą moterį.

Be abejo, po tokios stresinės situacijos atsigauti nėra paprasta. Nuolat atrodo, kad konkurentė dailesnė, gražesnė, jaunesnė. O savo pačios privalumai tampa tokie mažučiai, kad juos apskritai sunku net surasti.

Beviltiška tik vaidinti, kad pasitikite savimi, ir taip slėpti pažeistą savimeilę. Ją lengva atpažinti iš gestų, replikų, netgi akių. Pasitikėjimas savimi turėtų spinduliuoti iš vidaus. Patikėkite pati: jūs – niekuo ne blogesnė už kitas. Ir netrukus tuo tikės jus supantys žmonės.

Vargu ar pavyks grįžti į save – tokią, kokia buvote iki neištikimybės. Tačiau keletas sąmoningų žingsnių savo tikslo link jums tikrai bus į naudą.

 

10 patarimų, kaip atsigauti po neištikimybės ir vėl pasitikėti savimi

1. Liaukitės lyginusi save su konkurente. Kai kuo esate pranašesnė, kai kuo jai nusileidžiate. Bet juk taip bus visada – nėra pasaulyje dviejų vienodų žmonių, taigi lyginti save su kitais – tik beprasmiškas laiko švaistymas.

2. Analizuokite save. Pagalvokite apie savo stipriąsias puses ir silpnybes. Be abejo, iš pradžių tikriausiai rasite vien trūkumus – tai normalu. Kad prisimintumėte, kuo esate žavi, surašykite ant lapelio visus savo pasiekimus ir tas charakterio savybes, kurios iki jų atvedė.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Neividas