Vaikai > Vaiko priežiūra > Kaip fotografuoti kūdikį?
 

Kaip fotografuoti kūdikį?


 

Kaip fotografuoti kūdikį?

Kūdikius ir mažus vaikus norisi fotografuoti kone kasdien: juk jie auga taip greitai, taigi kyla pagunda fiksuoti kiekvieną akimirką. Pirmieji keleri metai – tai ne tik daugybė naujų atradimų, bet ir nuostabus amžius, kai mažylis atrodo dailiausias ir mieliausias. Kaip jį nufotografuoti, kad ne tik mažasis modelis, bet ir nuotraukos būtų tobulos?

 

Išsirinkite tinkamiausią fotoaparatą 

Tai anaiptol nereiškia, kad turite apsirūpinti gremėzdiška profesionalia technika. Visų pirma pasvarstykite, kur savo fotoaparatą naudosite ir kaip dažnai? Jei ketinate kiekvienos sukakties proga namuose ar gamtoje surengti mini fotosesiją – be abejo, brangesnis profesionalus fotoaparatas bus jums kaip tik. Ypač jei netingėsite pasigilinti į įvairius jo nustatymų niuansus. Tačiau jei norėtumėte fotoaparatą visur nešiotis su savimi ir gaudyti įdomiausias savo kūdikio gyvenimo akimirkas, geriau rinktis paprastesnį ir lengvesnį – kad tilptų į rankinę, nebūtų pernelyg sunkus ir nereikėtų ilgai sukti galvos, kaip tinkamai sureguliuoti jo nustatymus tada, kai jo netikėtai prireiks.

Tegul nuotrauka prabyla

Geriausia kūdikio nuotrauka – ta, kuri pasakoja istoriją. Įdomi mažylio veido išraiška ar veikla, iškalbingas fonas, ryškus daiktų kontrastas... Svarbiausia – spustelėti mygtuką tinkamą akimirką.

Jei fotografuojate miegantį naujagimį, pasirūpinkite, kad ant jo kristų švelni, netiesioginė šviesa. Pernelyg ryškus apšvietimas suplokštins vaizdą ir gali sutrikdyti iki graudulio mielą kūdikio miegą. Fotografuojant šiek tiek vyresnius kūdikius geriausia būtų užfiksuoti juos „didžiųjų atradimų“ akimirką – kai veide daugiausia netikėtumo, nuostabos ir pasitenkinimo savimi.

Išnaudokite šviesą

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
Kauniete
2011-10-04 13:51:38
asmeniskai as tai nemegstu nuotrauku kur vaikiukai pozuoja.. daug graziau ir smagiau kai pagauni akimirka kai jie to visiskai nesitiki :D juk ir suaugusiu zmoniu graziausios nuotraukos netiketos :) kazkaip keistai man skamba ismokyti vaika pozuoti pries objektyva, ismokyt sypsotis :) mamytes teveliai, mociutes ir visi kurie fotografuoja vaikucius zino, kad jie moka sypsotis ir taip, o netiketos sypsenos buna daug mielesnes ir naturalesnes :)))
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (148)
markas