Namai > Skaitiniai > Sveiko proto patarimai...
 

Sveiko proto patarimai naujai „iškeptiems“ tėčiams, bet tinka ir mamoms


2011 08 24 | Autorius: Knygų klubas
 

Sveiko proto patarimai naujai „iškeptiems“ tėčiams, bet tinka ir mamoms

Išgirdę apie teigiamą nėštumą testą, norėtumėt pašokti iki lubų ar valso žingsniu apsukti žmoną, tačiau rankos ir kojos medinės, šypsena neaiški, o viršuj pas kaimynus it negera lemiantis ženklas pasigirsta isteriškas vaiko klyksmas. Taip. Tai prasidėjo.

 

Laukdami kūdikio, pirmiausia su kuo susiduriame, tai su nežinomybe. Kuri, reikia pripažinti, pakankamai slegia. Įprastas ir dažnai tinkamas veiksmas – pelės spustelėjimas ir pasinėrimas į interneto bangas šiuo atveju ne kažin ką pagelbės. Informacija tenai padrika, nenuosekli, dažnai netiksli, o kartais net klaidinanti.


Nors iš esmės viskas paprasta: auginti vaiką turėtų būti smagu ir kelti kuo mažiau įtampos. Reikia vaiką auklėti taip, kad jaustumėtės jaukiai, o jūsų šeimai tai atrodytų priimtina. Kad augindami vaiką vadovautumėtės sveiku protu ir suderintumėte sveikatos bei saugumo klausimus su džiaugsmu turėti kūdikį. Nes tai teikia laimės, nors tikrai netrūksta ir iššūkių.


Taigi, keletas sveiko proto patarimų naujiesiems tėveliams apie tėvystę be įtampos ir streso, su švelniu humoru ir skatinimu ramiai spręsti su kūdikio priežiūra susijusias problemas. Šie patarimai padės jums susitelkti ties svarbiausiu – būti savo mažylio tėčiu (ir mama)!

 

Pasiruošimas. Viskas prasideda išvydus dvi lygiagrečias rausvas linijas nėštumo testuose. Nuo šio momento prasideda paruošiamieji darbai laukiant ateinančio kūdikio. Naujagimių miegui būtinų daiktų sąrašas nėra ilgas: lovytė, čiužinys, čiužinio apvalkalas ir tinkama paklodė. Gimus kūdikiui netrukus suvoksite: jūsų naujagimis tik valgo, miega ir kakoja. Iš šių trijų dalykų labiausiai norėsite, kad jis miegotų.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (198)
Dominykas