Vaikai > Laisvalaikis > Smurfams savo balsus...
 

Smurfams savo balsus paskolino žymiausi Lietuvos aktoriai


2011 08 13 | Autorius: ACME Film
 

Smurfams savo balsus paskolino žymiausi Lietuvos aktoriai

Turbūt jau niekam ne naujiena, jog filmą „Smurfai“ anglų kalba įgarsino ne tik gražuolė dainininkė Katy Perry, bet ir kitos žvaigždės. Tačiau jau kitą savaitgalį Lietuvos kino teatruose pasirodysiančią šią nuotaikingą istoriją mūsų šalies žiūrovai galės žiūrėti įgarsintą lietuvių kalba. Puikiai visame pasaulyje atpažįstamiems melsviesiems žmogeliukams savo balsus paskolino žymiausi mūsų kino bei televizijos aktoriai!


Klasikinio belgų komikso herojus smurfus įgarsino laidoje „Dar pažiūrėsim“ išpopuliarėjęs Giedrius Savickas bei jo kolega Ramūnas Cicėnas, dubliažo veteranu save vadinantis Giedrius Arbačiauskas, TV laidų vedėjas Džiugas Siaurusaitis, teatro aktorius Vaidotas Martinaitis, teatre bei TV serialuose vaidinantis Algirdas Gradauskas. Kiti filmo personažai prabils aktorių Rimantės Valiukaitės, Rasos Samuolytės, Sakalo Uždavinio, Tomos Vaškevičiūtės, Leonardo Pobedonoscevo balsais.


Ne vieną dieną įrašų studijoje „UP Records“ praleidę aktoriai kone vienbalsiai tikina, jog proga garsinti animacinius personažus jiems prilygsta šventei. Pagrindinė šio darbo užduotis – įgarsinti juostą taip, kad ji skambėtų kuo artimiau originalui. Balsu reikia perduoti emociją, intonaciją, mintį, o svarbiausia – tai padaryti kaip įmanoma tiksliau.


Smurfą Išminčių įgarsinęs Giedrius Savickas drąsiai teigia, jog kalbėti animacinių personažų balsais yra vienas smagiausių darbų: „Dubliuojant personažą tu, galima sakyti, pats tampi smurfu. Pirmiausia reikia atrasti tą mėlyną žmogeliuką, o po trupučio studijoje praleisto laiko, aš susmurfėjau ir pamėlynavau. Mano personažas šiame filme labai nuotaikingas, jis protingas, tačiau savo išmintį nuolat reiškia ne laiku ir ne vietoje“.


Savo balsą smurfams Savimylai ir Šykštuoliui paskolinęs Giedrius Arbačiauskas, kuris garsina ne tik kino, bet ir televizijos filmus teigia, jog ši sritis – nepaprastai įdomi, ypač kai personažai, kuriuos tenka įkūnyti – tokie charakteringi.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Ievutė