Vaikai > Laisvalaikis > Visų vaikų draugas Mikė...
 

Visų vaikų draugas Mikė Pūkuotukas prabils lietuviškai


2011 08 12 | Autorius: Parengė Amelija Lučinskaitė
 

Visų vaikų draugas Mikė Pūkuotukas prabils lietuviškai

„Mikė Pūkuotukas“ – penktasis pilnametražis filmas apie visų vaikų draugą Mikę Pūkuotuką. Animacinis filmas, sukurtas pagal senąsias „Walt Disney“ pieštinės animacijos tradicijas, tapo 51-uoju studijos animaciniu filmu.Prie šios naujos Mikės nuotykių ekranizacijos ranką pridėjo pats „Ratų“ kūrėjas Džonas Lasseteras, Burny Mattinsonas, prodiuseris Clarkas Spenceris, režisieriai Stephenas J. Andersonas ir Donas Hallas. Šie žmonės dovanojo vaikams šypsenas animaciniais filmais „Susipažinkite su Robinsonais“ (orig. „Meet the Robinsons“, 2007), „Lilo ir Stičas“ (orig. „Lilo & Stitch“, 2002), „Liūtas Karalius“ (orig. „The Lion King“, 1994) bei vis dar kino salėse rodomais „Ratais 2“ (orig. „Cars 2“, 2011).


2011-ųjų „Mikės Pūkuotuko“ siužetas, kaip ir 1977-ųjų juostos veiksmas remiasi šio herojaus kūrėjo, Alano Alexanderio Milno knygų „Mikė Pūkuotukas“ (orig. „Winnie the Pooh“) ir „Trobelė Pūkuotynėje“ (orig. „The House at Pooh Corner“) siužetais.


Senasis gerasis Mikė Pūkuotukas ir jo draugai Tigras, Triušis, Pelėda, Paršelis, Kenga ir mažylis Ru leisis į Kristoferio Robino gelbėjimo misiją, nes šaunieji žvėreliai tiki, jog geriausią jų draugą reikia apsaugoti nuo tariamo nusikaltėlio. Draugų būrys ne tik bando rasti uodegą Asiliukui Nulėpausiui, tačiau ir leidžiasi į pavojingą ir smagų nuotykį. O juk Mikė Pūkuotukas tenorėjo rasti bent lašelį medaus pasistiprinimui ir net nenutuokė, kokia beprotiška diena jo laukia.


Prieš prasidedant „Mikės Pūkuotuko“ filmo peržiūrai žiūrovai išvys trumpametražį, ranka piešta animacinį filmą „Nesės baladė“. Tai istorija apie draugišką Lochneso pabaisiukę Nesę ir geriausią jos draugą, guminį ančiuką Makvaką. Praradę namus jie leidžiasi ieškoti naujos vietos, kurią galėtų pavadinti gimtaisiais namais. Mielas ir jaukus animacinis filmukas paneigs visus apie Lochneso pabaisą galiojančius stereotipus ir įrodys, jog ir pabaisiukės gali būti mielos ir draugiškos.


Lietuviškai Mikės Pūkuotuko nuotykius įgarsino režisieriaus Andriaus Rožicko vadovaujama aktorių komanda – Sigutis Jačėnas (Mikė Pūkuotukas), Darius Auželis (Paršelis), Albinas Arkauskas (Triušis), Gytis Balčiūnas (Tigras), Arvydas Dapšys (Pelėda), Ilona Balsytė (Kenga), Pijus Česaitis (Riukas), Simonas Poška (Jonukas), Arvydas Bagdonas (Asiliukas Nulėpausis), Otonas Laniauskas, Austėja Lukaitė, Rafailas Karpis. “Nesės baladę” įgarsina Karolis Dapkus.


Rugsėjo 9 dieną žiūrovų laukia pasivaikščiojimas Šimtamyle giria, susitikimas su senuoju Mike Pūkuotuku ir jo draugais bei pažintis su žavinga Lochneso pabaisiuke.  
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Emilija