Vaikai > Vaiko priežiūra > Pirmoji kasdienių...
 

Pirmoji kasdienių drabužių vaikams kolekcija – stilinga ir jokių mikimauzų


2011 08 12 | Autorius: Bug2hug
 

Pirmoji kasdienių drabužių vaikams kolekcija – stilinga ir jokių mikimauzų

Bug2hug pirmą kartą pristatė rankomis megztų vaikiškų drabužių kolekciją miesto vaikui. Jaunos kūrėjos netradiciškai pademonstruotoje rudens – žiemos kolekcijoje vyravo natūralios spalvos, paprastos drabužių konstrukcijos ir aukštos kokybės vilnos siūlų mezginiai.


„Kurdama savo ir kitiems miesto vaikams visų pirma mąstau apie paprastas formas, apie gerą siūlo ir formos dermę, apie patogumą. Man itin svarbu, kad drabužiai vaiko nesuvaržytų, todėl prioritetą teikiu rūbo funkcionalumui: žiemai skirti drabužiai turi šildyti ir nenusmukti“, – sakė Bug2hug kūrėja Asta Mackevičienė. Pasak jaunos mamos, miesto vaikui būtinas itin patogus drabužis, leidžiantis jam judėti, šėlti, keliauti.


Bug2hug rudens - žiemos kolekcija išsiskiria nestandartiniu požiūriu į vaikų madą. Joje vyrauja pilki, rusvi rūbų tonai, grynos, natūralios aksesuarų spalvos, paprastos rūbų konstrukcijos. Bug2hug kūrėja pastebėjo, jog išlavinto skonio mamai svarbu, kad vaikas ne tik nesirgtų, būtų judrus bei laimingas, bet ir nuo mažens dėvėtų stilingus rūbelius.Todėl, pasak jos, drabužiai nėra perkrauti detalių ir jos yra subtilios.


Visi Bug2hug drabužiai yra megzti rankomis ir išsiskiria aukšta siūlų kokybe. Didžioji dalis siūlų yra iš natūralios vilnos. Dalis mezginių – iš pieno pluošto, kuris yra ne tik švelnus, bet ir itin gerai sulaiko šilumą. „Man labai patinka natūralūs pluoštai. Nuolatos liečiu, glostau, tiesiog nešiojuosi aukščiausios kokybės medvilnės, lino, vilnos, pieno pluošto siūlus. Sagutes parenku medines, pagamintas rankomis lietuviškame kaime“, – pasakoja A. Mackevičienė.


Bug2hug kolekciją sudaro kepurės, per galvą užmaunami šalikai, užrišami šalikai (baktusai), pirštinės, trijų skirtingų tipų megztukai, kelnytės, liemenės ir suknelės.


Šaltajam sezonui sukurtos kolekcijos idėja – rūpestis vaiku. Kūrėjos teigimu, Bug2hug visi vaikai yra gražūs, geri, mieli, protingi, draugiški, kūrybiški ir kitaip fantastiški, kasdien žaidžiantys jiems įdomius žaidimus, turintys savo skirtingus pomėgius. „Kiekvieną iš jų – ramų ar išdykaujantį, susimąsčiųsį ar bėgiojantį – Bug2hug gali aprengti patogiai, šiltai ir stilingai“, – apibendrina A. Mackevičienė.


Bug2hug rudens – žiemos kolekcijos pristatymas, kuris vyko vaikiškų prekių parduotuvėje „Happeak“ (prekybos centras „Europa“, Vilnius), išsiskyrė energija, gatvės kultūros ir žiemos sporto elementų sinteze. Miesto vaikų gyvenimą iliustravo nuotraukų paroda bei linksmas reportažas su E.Kernagytės sūnumi Vėju bei jo drauge Džamile, kurie pasidalino nuomone apie gyvenimą, vabalus, prezidentų aprangą. Susirinkusieji gausiai aplodismentais palaikė jaunuosius Lauryno Zakevičiaus mokinius - šokėjus „b-boyerius“.

 

www.bug2hug.com

 

 

Kupranugario pusseserės kepurė

Alapka, tai tokia avytė, bet ne avytė. Kadangi giminiuojasi su kupranugariu, drąsiai galima sakyti, kad ji yra labai švelni ir pūkuota kupranugario pusseserė. Kepurė klasikinio dizaino, gerai priglunda prie galvos ir, svarbiausia, puikiai apsaugo ausis.


Pono merinoso kepurė
Merinosas yra toks labai mažas avinėlis, tačiau turi milžinišką sluoksnį minkštutės vilnos. Kaip tikras ponas.
Klasikinis dizainas, skirtas saugoti galvai ir ausims. Bokštukas viršugalvy dėl linksumo, o gal dėl rimtumo.


Šalikas baktusas
Pagamintas iš alpakų vilnos, puikiai dera prie kepurių. Šį šaliką užsidėti galima labai įvairiai – lengvai užriškite nugaroje arba prispauskit plačiausią vietą prie kaklo, apsukite ir galus užriškite priekyje. Arba saulėtą, rudenėjančią dieną užriškite vaikui kaip pionieriaus skarelę ir papasakokite jam, kas tie pionieriai.
Tinka nuo pat mažiausio amžiaus iki 5 metų ar daugiau, kol jums ir jūsų vaikui patogu.
Visiškai neabejotinai labai populiarus tarp šiaurėnų skandinavų.


Šiaurės ašigalio šalikas
Labai lengvai užsidedamas ir nusiimamas, nieko nereikia vynioti, todėl vaikas gali laisvai užsidėti pats ir jam bus garantuotai šilta. Ypač šaltuoju metu galima nešioti namie vietoj megztuko – šiltai apglėbia ne tik visą kaklą, bet ir pečius. Labai labai storas.
Tinka jau pradėjusiems vaikščioti piliečiams ir gali būti nešiojamas iki pat paauglystės.


Pirštinės
Mielos klasikinės kumštinės pirštinės iš merinosų vilnos.


Dailininko megztukas
Tikro dailininko rūbas – vienos spalvos žaismas megztuką padaro lyg ir dryžuotą, lyg ir ne. Mažiems vaikams su dideliais talentais, kad ir ant sienų ar mamos knygų dažniausiai kol kas rodomais.
Sudėtyje yra šiek tiek sintetinio pluošto, todėl jį galima skalbti skalbimo mašina.


Eko megztukas
Rinktinė ekologiška vilna, niekuo nedažyta, niekuo neapdorota. Labai tiks ieškantiems išskirtinio natūralumo. Sagutės taip pat kuo tikriausio medžio, tiesiai iš lietuviško kaimo meistro rankų.


Žvejo megztukas
Žvejų siūlai pagaminti iš labai ypatingos vilnos: ji skirta žvejų megztiniams ir kojinėms megzti – audžiamas siūlas yra padengiamas specialiais aliejais, kurie padeda papildomai sulaikyti šitumą. Gaminiai iš šios vilnos labai šilti, tinka nešioti pavasarį, rudenį ir šaltais vasaros vakarais. Užsidėjus gobtuvą ir apsivyniojus šaliku, vaikai megztuką nešioja vietoj lengvos striukės.


Liemenė
Pagaminta iš minkštos merinosų vilnos. Labai praktiškas daiktas ir į soda, ir į daržą, ir į darželį.


Bočiaus liemenė
Klasikinė mūsų senolių liemenė, kurios ir spalva primena tuos laikus. Tinka rimtiems vyrukams ir rimtoms merginoms, kurie labai myli savo senelius.


Kelnės
Kai jau tikrai šalta, dedamės vilnones kelnes! Jos minkštutės, todėl bus patogu ir ant nuogų kojų, ir ant pėdkelnių, kai šalčiau. Apačia patogiai atsilenkia, todėl tiks vaikams nuo kelių mėnesių iki dviejų metų amžiaus!


Suknelė
Suknelės pliusas tas, kad nereikia labai daug galvoti, ką apsirengti, o mergaitėms tai kartais labai svarbu, ar ne? Paprastas dizainas ir ramios spalvos leidžia suknią derinti su labai ryškesnėm palaidinėm ir pėdkelnėm.


Riedlentininko kepurė
Bendras bug2hug ir happeak darbas, gavęs daug dėmesio dizaino savaitės metu, švelnios storos pusvilnės, labai patogi ir, svarbiausia, labai išskirtinė! Energingiems ir patiems pačiausiems vaikams.


Margoji kepurė
Iš švelnios merinosų vilnos. Dėl specifinio dažymo kepurės tampa skirtingais rudens margumynais ir dviejų vienodų spalvų nerasite.


Pieno kepurė
Vilnos ir tikro pieno derinys! Šiuolaikinės technologijos leidžia iš pieno išgauti pluoštą ir jį megzti, o taip pagamintas pieno pluoštas išsiskiria antialerginėmis savybėmis. Vilnai pieno pluoštas suteikia minkštumo ir purumo, todėl tinka net vilnai alergiškiems vaikams.


Gėlės
Egiptietiškos medvilnės gėlytės tiesiog nuotaikai pagerinti ir truputį pasipuošti. Galima rinktis segtukus į plaukus ir seges į atlapus.
 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Glorija