Vaikai > Laisvalaikis > Dideli muilo burbulai
 

Dideli muilo burbulai


2014 03 08 | Autorius: Pagal Adalin.ru
 

Dideli muilo burbulai

Jie pučiasi pasikinkę vėją, žvilga visomis vaivorykštės spalvomis, jie dvelkia vaikyste ir saugo svajonę, žaidimą, lengvą ir nerūpestingą vasaros dvelksmą. Kas tai? Žinoma, muilo burbulai!

 

Net ir šiame kompiuterių ir elektroninių žaidimų amžiuje paprasti muilo burbulai nepaliauja dominę ir vilioję. Juos smagu pūsti ir suaugusiems, ir vaikams. Jie buvo populiarūs prieš kelis tūkstantmečius (kasinėjant Pompėjos griuvėsius rasta freskų, vaizduojančių muilo burbulus pučiančius vaikus), jie nepraranda savo žavesio ir dabar.

 

Kaip išpūsti ne paprastą, o milžinišką muilo burbulą?

 

Tam jums prireiks ne tik muilo tirpalo burbulams, bet ir specialaus įrankio.

 

Pradėkime nuo tirpalo recepto. Vien muilo čia neužteks. Jo netgi visai nereikės. Kad išsipūstų tvirtesni ir didesni burbulai, pilkite 200 ml indų ploviklio, 600 ml vandens ir 100 ml glicerino (teiraukitės vaistinėse). Būtent glicerinas yra ta priemonė, kuri suteikia muilo burbulams tvirtumo.

 

Vanduo turėtų būti minkštas. Kietame vandenyje daug druskų, dėl to burbulai tampa silpnesni, greičiau sprogsta. Todėl naudokite virintą, nusistovėjusį vandenį. Kad jame greičiau tirptų priedai – maišykite viską kol vanduo dar šiltas.

 

Dabar beliko pasigaminti burbulo pūtimo įrankį. Jums prireiks 2 lazdelių. Jų galus suriškite virvele taip, kad virvelė sudarytų trikampę kilpą: du kampai pririšti prie lazdelių, o vienas nusviręs žemyn, pririšus prie jo kokį nors svarelį.

 

Didžiulius muilo burbulus geriausia pūsti lauke, nevėjuotu oru arba pučiant nestipriam vėjeliui, Pamerkite virvę į muilo tirpalą, tada ją pakelkite ir pradėkite eiti atgal. Susidariusi oro srovė greitai įpūs įspūdingo dydžio burbulą.

 

Žaiskite ir eksperimentuokite!


 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
Evelina
2015-06-28 09:56:35
Aha, tik, kad tas glicerina labai jau nepigus. Vien jam reiktų išleisti kažkur 10 eurų!
Skystas Muilas
2014-05-22 13:40:15
mes su sūnumi gaminame muilo burbulus iš http://www.bpg-fine.lt/lt/liquid-soap-and-paste-for-hands/produkts/skysti-muilai-ir-rank-pasta tai net neįsivaizduojate,kiek daug burbulų galima iš šito muilo padaryti,aš pati net nemaniau :D bet reikės pabandyti ir jūsų receptą
Janina
2011-08-08 10:41:12
nemanau, kad gera mintis su tuo indų plovikliu.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (252)
gabriele