Vaikai > Mityba > Išbandykite naująsias...
 

Išbandykite naująsias geriamas pieniškas košes!


2011 07 29 | Autorius: Nestle
 

Geras oras lauke – puiki diena piknikui! Suaugusieji gali pasiimti sumuštinių ar išsikepti ką nors ant griliaus, bet ką pasiūlyti mažyliui nuo 6 mėnesių amžiaus? Kūdikiams reikia ne tik skanaus, bet ir maistingo, vitaminais bei mineralais praturtinto maisto. Žinoma, tėvai norėtų, kad maistas būtų lengvai paruošiamas bet kokioje situacijoje.


Mes kviečiame Jus išbandyti naujųjų „Nestlé“ geriamų pieniškų košių! Sausainių skonio geriama košė - puikus maistas kūdikiams nuo 6 mėnesių amžiaus. Kūdikiams nuo 8 mėnesių amžiaus galime pasiūlyti ir šokolado skonio geriamą pienišką košę. „Nestlé“ pasirūpino, kad geriamas pieniškas košes būtų patogu pasiimti pasivaikščiojimų ar pikniko metu – pakuotės nebūtina laikyti žemoje temperatūroje ar šildyti ruošiant. Tiesiog atidarykite pakuotę, supilkite geriamą pienišką košę į buteliuką ar puodelį ir užkandis jau paruoštas!


„Nestlé“ geriamos pieniškos košės gaminamos iš tolesnio maitinimo pieno mišinio ir kviečių. Geriamas pieniškas košes rekomenduojame skanauti per pusryčius, pavakarius ar vakarienę. Geriamosios pieniškos košės praturtintos reikiamais mineralais – kalciu, geležim ir jodu, taip pat 13 vitaminų.

 

Išbandykite dar šiandien!


„Nestlé“ geriamosios pieniškos košės nepakeičia maitinimo mamos pienu - tai maistas skirtas papildomam maitinimui.


Pasaulio Sveikatos Organizacija rekomenduoja kūdikius iki 6 mėnesių maitinti išskirtinai tik motinos pienu.


“Nestlé” pritaria šiai rekomendacijai bei palaiko iniciatyvą maitinti kūdikius motinos pienu ir vėlesniais mėnesiais kartu su papildomu maitinimu pagal Jūsų gydytojo rekomendacijas.

 

 

 

Sužinokite daugiau apie “Nestlé” geriamas pieniškas košes!

 

Informacinis telefonas 8 700 55 200

 

el.paštas [email protected]

 

 

Registruokitės ir galbūt jums atiteks galimybė išbandyti sausainių ir šokolado skonio „Nestlé“ geriamas pieniškas košes.
20 atrinktų dalyvių turės galimybę paragauti geriamų košyčių. Registracijos priimamos
iki rugpjūčio 19 d.

Atrinkti dalyviai, neatsakę į laiškus iki rugpjūčio 19 d. yra anuliuojami, ir kvietimai siunčiami kitiems akcijos dalyviams.


Kasdien
yra atrenkami dalyviai, kuriems išsiunčiami geriamųjų košių pavyzdžiai, o jų komentarai publikuojami portale Mama.lt.
Dviem išsamiausių komentarų dalyviams, bus padovanotos vaikiškos knygelėsPieškime“.

 

Kviečiame dalyvius komentuoti šioje forumo temoje!

 

 

 


Registruokis nemokamai išbandyti naująsias geriamas pieniškas košes

 
Taip pat skaitykite
Medikai sutinka, kad mūsų sveikata ir gera savijauta net 50% priklauso nuo gyvenimo stiliaus ir mitybos, tad labai svarbu vaikučiams įdiegti...

Transriebalai kiekvieno sveikatai kelia didelį pavojų, tačiau būtent vaikus, kurių suvokimas apie sveiką gyvenseną dar tik formuojasi,...

Dešrelės, mieliniai ir miltiniai blynai, kotletai su riebiais padažais, bulvytės fri ir bulviniai patiekalai su padažais, batonas su...

Dažnai galime išgirsti nuomonę, kad mokyklų valgyklose vaikai maitinasi gana prastai, o patiekiamas valgis nepakankamai sveikas ir...

Rašyti komentarą

 
zaneta
2011-09-02 15:13:40
noreciau sužinoti sudėti ,ar nera kokiu modifikuotu produktu ar E.
renata
2011-08-29 09:51:02
laimejom,gavom ,isbandem,patiko:)labai socios,net didysis sunelis prase kad ipilciau
Kristina
2011-08-28 23:02:00
mes dar nebandeme ir labai noretume pabandyti situ kosiciu