Vaikai > Laisvalaikis > Tapyba ant akmenėlių
 

Tapyba ant akmenėlių


2011 07 28 | Šaltinis: Adalin.mospsy.ru
 

Šis nuostabus vasariškas užsiėmimas – tai ne tik smagus laisvalaikis su vaiku. Tapymas ant akmenų lavina fantaziją, smulkiąją motoriką, kalbos vystymąsi. O kartu tai ir ypatinga relaksacijos forma, dar vienas būdas padėti skleistis mažylio saviraiškai.

 

Išėję pasivaikščioti su vaiku pasiimkite kibirėlį ir prisirinkite į jį akmenėlių. Be abejo, geriausia tai daryti prie jūros – kuo lygesnis akmens paviršius, tuo tapyti ant jo lengviau.

 

 

Parėję namo palikite akmenis nudžiūti saulėje

 

 

Kartu su vaiku nupieškite ant akmenėlių pačių įvairiausių piešinių. Ant akmens lengviausia piešti akriliniais dažais arba permanentiniu markeriu. Galite piešti bet ką, nuo augalų iki pasakos personažų. Galima taip pat iškirpti paveikslėlių iš senų žurnalų ir priklijuoti juos ant akmens specialiais klijais.

 

Beje, akriliniai dažai – bekvapiai ir netoksiški. Išdžiūvę jie ima dailiai žvilgėti.

 

 

Galima piešti ne tik ant akmenų, bet ir nudažyti juos visus. Atkreipkite dėmesį į akmens formą – ir jis pats pasufleruos, kuo galite jį paversti: automobiliu, namu, gyvūnu, pabaisa ar dar kuo nors kitu.

 

 

 

 

 

Akmenis meno kūriniais pavers ir aplikacijos iš popieriaus ar audinio skiautelių. Kad atraižėlės geriau priliptų, akmens paviršių galite nulakuoti.

 

 

Na, o dabar metas žaisti! Išsirinkite su vaiku po 3-4 akmenėlius sau ir sukurkite savo pasaką, kurią iliustruotų jūsų pasirinkti mažieji šedevrai.

 

 

Beje, ant akmenėlių galima ne tik piešti, bet ir surašyti raides bei skaičius ir naudoti juos kaip pagalbinę priemonę mokant mažuosius skaityti, skaičiuoti.

 


 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Emilija