Sveikata > Vaiko sveikata > Vaistinėlė keliaujant su...
 

Vaistinėlė keliaujant su vaiku


2011 07 22 | Šaltinis: Eli.lt, Dreamstime nuotr.
 

Vaistinėlė keliaujant su vaiku

Sakoma, jei žinotum, kur krisi – pagalvę pasidėtum. Keliaujant su vaikais net ir nežinant, kur mažylis ketina kristi „pagalvė“ – būtina. Be abejo, tai – jūsų kelioninė vaistinėlė. Ji turėtų būti sukomplektuota nepriekaištingai.

 

• Antiseptinių servetėlių. Pravers kai kelionėje norėsite pavalgyti, o nusiplauti rankų nebus galimybės. Jomis taip pat galite nuvalyti „įtartinus“ paviršius, kuriuos mažylis lies rankomis – pavyzdžiui, parduotuvės vežimėlio rankeną.

 

• Vaistų nuo vėmimo. Ne paslaptis, kad daugybė vaikų be pykinimo nenuvažiuoja daugiau nei 100 km. Todėl turėkite su savimi homeopatinių žirniukų, vitaminų C, B6, mėtinių ar imbiero skonio ledinukų.


• Termometrą. Geriau – elektroninį. Net jei labiau pasitikite gyvsidabriniu, vis dėlto sutikite: kelionėje elektroninis patogiau.

 

• Vandeniui atsparų baktericidinį pleistrą. Įvairaus dydžio juostelių. Užklijavote tokiu pleistru įdrėskimą ar žaizdą – ir galite ją pamiršti kol užgis!

 

• Binto. Ir įprasto, sterilaus, ir elastinio – jei vaikas pasitemptų raiščius. Taip pat vatos ir sterilių marlinių servetėlių.


• Tepalo nudegus saulėje. Ir, žinoma, tepalo deginimuisi, su maksimaliu SPF faktoriumi.

 

• Vaistų nuo viduriavimo ir žarnyno infekcijos. Enterosorbentų, padedančių pašalinti iš organizmo toksinus, taip pat aktyviosios anglies ir mikrokristalinės celiuliozės.


• Vaikams skirtų priešuždegiminių vaistų nuo skausmo ir karščiavimo. Tai vaikiški ibuprofeno, paracetamolio sirupai.

 

• Vaistų nuo peršalimo. Taip, vasarą taip pat visai nesunku persišaldyti. Todėl vaistai nuo gerklės uždegimo, atsikosėjimą lengvinantys sirupai jūsų kelionės vaistinėlėje – būtini.

 

• Antihistamininių preparatų. Pasitarkite su gydytoju ar vaistininku, kuriuos geriau vartoti jūsų vaikui. Net jei mažylis nėra alergiškas, niekada negali žinoti, kada į jautrią vietą įgels bitė, vapsva ar kitas vabzdys. Laiku suvartoti šie vaistai apsaugos nuo tinimo, skausmo ir niežulio.
 


 
Taip pat skaitykite
Laimingo ir linksmo mažylio nuotaika gali persimainyti dėl nuovargio, pernelyg didelės stimuliacijos, alkio, tačiau, jeigu vaikutis verkia...

Štai keletas natūralių priemonių imunitetui, kurias reikėtų vartoti nuolatos. Tiesa, pasirinktą profilaktinę priemonę reikėtų...

Psichologai tvirtina, kad kūniški prisilietimai būtini visiems žmonėms - be jų apninka depresija, ima kamuota nerimas, vargina...

Gydytojams dietologams nerimą kelia Lietuvoje ir toliau augantys vaikų nutukimo rodikliai. Antsvoris ir nutukimas pastebimas visose amžiaus...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Nikutis