Vaikai > Laisvalaikis > Haris Poteris ir jo burtai...
 

Haris Poteris ir jo burtai (nuotr.)


2011 07 15 | Autorius: Giedrė Mažeikienė, Mama.lt
 

Haris Poteris ir jo burtai (nuotr.)

Raganos, raganiai, burtų lazdelės ir smailios skrybėlės. Močiutės tik kraipo galvomis ir sako: „Prisigalvoja tie vaikai...“ Mamos, kad tik vaikai nezyztų, rūpinasi savo atžalų poreikiais: ieško parduotuvėse įmantriausių ir naujausių burtininkų rinkinių. Tėčiai gūžčioja pečiais: kiek gi galima žiūrėti tą patį filmą? Tikriausiai pas dauguma vaikų yra nors viena Hario Poterio knyga – knyga, kuri, rodos, apvertė pasaulį aukštyn kojom.

 

Netikėdama savo akimis žiūrėjau, kaip Londone jaunimas klojasi miegmaišius ir kelias dienas laukia oficialios paskutinės Hario Poterio dalies „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“. Tiesą pasakius, ko gi čia stebėtis dėl tokio masinio pamišimo, jei sodyboje stovi pačių pasigaminta kvidičo įranga, o vaikai pasiėmę šluotas ne šluoja jomis kiemą, bet laksto aplink iškeltą kartį, kuri vainikuota žiedu, ir mėto per tą žiedą kamuolį.

 

Stebėdama kaip prekybos centre „Ozas“ vaikai atsinešė pačių pasigamintas šluotas, o vėliau su jomis atliko neįtikėtinus triukus ir dalyvavo rungtyse, rinko filmo „Haris Poteris“ antrininką, lakstė po prekybos centrą ieškodami lobių ir atlikdami įvairias užduotis, mąsčiau, ar čia masinis pamišimas, ar vis dėl to geriau toks užsiėmimas, nei kad šlaistymasis gatvėje.

 

Ir staiga pro akis šmėstelėjo vaikystės vaizdai. Ar pamenate, kas darydavosi lauke, kai pradėdavo rodyti Robin Hudą? Mūsų kieme net buvo berniukas susižeidęs lanku po šio filmo... Arba kaip visi mėgdžiodavo balsus iš „Viešnia iš ateities“ ir vis paslaptingai dairydavosi, ar jų neseka koks nors kosminis piratas. „Slapta kalba“ po „Kalio seklio nuotykių“, kai prieš kiekvieną skiemenį pridedama priesaga „fer“: pabandykite dabar kažką greitai pasakyti, kad tai suprastų tik jūsų draugas, bet ne jūsų mama – nusilaušite liežuvį! O ar atsimenate legendinį daugiaserijinį animacinį filmuką „Kapitono Vrungelio nuotykiai“, po kurio pasipildavo kita kalba, kai prie kiekvieno žodžio pridedama priesaga –ento arba -anto. Būdavo išties daug juoko. O dabar pratęsiam apie Hariento Poteriento nuotykentus.

 

Iš tikrųjų galima tik džiaugtis, kad mūsų laikais turime tokią šaunią rašytoją kaip J. K. Rowling, o vaikai turi savo herojus ir, beje, tikrai tokius, į kuriuos verta lygiuotis: atsidavusius, garbingus, išmintingus, gudrius ir ištikimus savo tikslams bei draugams. Be to, juk Haris Poteris, Ronas Vyzlis ir Hermiona Greindžer (aktoriai Daniel Radcliffe, Rupert Grint ir Emma Watson) augo kartu su mūsų vaikais: pažiūrėkite, kaip jie gerokai ūgtelėjo nuo pirmosios legendinio filmo serijos! Beje, kaip buvo kuriamas filmas nuotraukas galite peržiūrėti prekybos centre „Ozas“.

 

Rekomenduoju: nedelskite ir skubėkite su šeima pasižiūrėti filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ (beje, Multikino "Oze" yra ir Šeimos bilietas). Juk legendos nemiršta, o jei yra galimybė į jas pažiūrėti dideliame ekrane – nepraleiskite šio šanso.
 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
Eva
2011-07-15 18:08:01
O taip! Robinas Hudas! Kaip dabar prisimenu, kaip kiemo bernaų gauja bėgo ratus aplink namą, iškėlę kažkokius pagalius ir rėkdami: "Gizborn!!!" :D O mes su drauge iki nukritimo ginčijomės, kuris gi gražesnis: jai patiko tas pats Gizbornas, o man, žinoma, Robinas :)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Vaivutė