Vaikai > Laisvalaikis > Sportuojanti šeima:...
 

Sportuojanti šeima: laiminga mama, sveiki vaikai


2011 07 07 | Autorius: Vilniaus maratonas
 

Sportuojanti šeima: laiminga mama, sveiki vaikai

Mažylis – kliūtis treniruotis? „Tikrai ne!”, – kaip susitarusios tikina mamos, kurios spėja ir vaikučius auginti, ir sportuoti.

 

Į varžybas – su mažyliu vežimėlyje

Vienoje bėgimo šventėje sutikta garsi bėgikė, dabar vaikus treniruojanti Irina Krokoviak, simbolinius du kilometrus įveikė stumdama vežimėlį. Jos sūneliui Danilai, kuris liepos pabaigoje švęs metukų gimtadienį, tai – ne pirmosios varžybos. Mažylis jau turi simbolinį medalį, kurį gavo būdamas vos dviejų mėnesių. Pernai I.Krokoviak dalyvavo Vilniaus maratono metu surengtoje akcijoje „Aš ir mano šeima“. Tėvai su mažyliais vežimėliuose, įveikę maždaug kilometro trasą, buvo apdovanoti atminimo medaliais ir rėmėjų dovanomis.


„Pirmąjį medalį įklijavome į knygutę, kurioje rašome visus Danilos pasiekimus. Ir aš, ir vyras norėtumėme, kad sūnus sportuotų. Aišku, laikas parodys, kaip jam seksis, bet jau dabar pastebiu, kad jis yra labai judrus vaikas, pyksta, kai pasodinu į vežimėlį, nori pats bėgti“, – pasakojo I.Krokoviak.


Šaltuoju metų laiku – maniežas, vasarą – stadionas – mažajam Danilai yra įprasta aplinka. Moteris sūnų pasiima į treniruotes, kurios vyksta du kartus per dieną – ryte ir vakare. Ji spėja ne tik treniruoti vaikus, bet randa laiko ir sau. I.Krokoviak dabar sportuoja savo malonumui, tačiau, net ir gimus sūneliui, bėgimo neapleido.


„Man ir nėštumas, ir gimdymas praėjo kaip viena diena. Būna, moterys skundžiasi, kad sunku, bet aš to nepatyriau. Su didžiuoju sportu jau atsisveikinau, bet noras bėgioti niekur nedingo. Kai labai nori, viskam gali rasti laiko, vaikas tikrai netrukdo. Atvirkščiai, smagu, kai gali leisti laiką kartu“, – kalbėjo sportininkė.


Jeigu neiškils nenumatytų kliūčių, ji ir šiemet dalyvaus Vilniaus maratono metu organizuojamame tėvelių su vaikais vežimėliuose bėgime. Tiesa, šį kartą distanciją gali tekti įveikti lėčiau.


„Danila jau išmoko vaikščioti, todėl nebelabai nori sėdėti vežimėlyje. Jeigu sugalvos, kad nori pats jį pastumti, trasoje galime užtrukti“, – nusijuokė Irina.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Sigitėlis