Vaikai > Vaiko priežiūra > Pietūs kavinėje su vaikais
 

Pietūs kavinėje su vaikais


2011 06 27 | Autorius: parengė L.Barzdaitienė, Dreamstime nuotr.
 

Pietūs kavinėje su vaikais

6 patarimai, kaip papietauti su mažyliu ne namuose nepuolant į stresą ir nesugadinus nuotaikos aplinkiniams.

 

Kavinė prie jūros? O gal viešbučio restoranas? Per atostogų kelionę tenka pietauti įvairiose vietose. Jei keliaujate su mažais vaikais, kartais pietų metas tampa rimtu iššūkiu: kaip papietauti ne namuose nesusigadinant nervų sau ir aplinkiniams?

 

1. Nusiteikite. Jūs žinote, kur einate. Nesitikėkite, kad visi aplinkui esantys žmonės meiliai šypsosis kol jūsų atžalos aplink jų stalus šėlios žaisdami gaudynių. Žaidimams yra žaidimų aikštelės. O jei lankotės ten, kur žmonės tiesiog valgo – turėkite omeny, jog vaikus teks kaip nors suvaldyti. Kaip tai padaryti – priklauso nuo vietos, į kurią išsiruošėte, ir, žinoma, nuo jūsų atžalų amžiaus, temperamento, poreikių ir pomėgių.

 

2. Strateginė vieta. Kelionėje ne visada pavyks pietų sustoti kavinėje su žaidimų aikštele. Taigi jei tokios vietos neradote – dairykitės bent jau tokios, kur vaikams būtų daugiau erdvės, kur jie galėtų pažaisti, pavaikščioti ar net palakstyti belaukdami užsakyto maisto. Puiku jei kavinėje bus mažylius dominančių objektų – pavyzdžiui, didelis akvariumas ar įdomūs piešiniai ant sienos. Ir venkite preciziškai išpuoselėtų restoranų, kur aplinkui kaip eksponatai stovi lengvai užkliudomi ir dūžtantys indai. Ankštos vietos, kur vos pasisukus rizikuojate niuktelėti prie gretimo stalo pietaujantiems kaimynams į pašonę, taip pat ne jums.

 

3. Tinkamas laikas. Kruopščiai derinkite savo pietų ar vakarienės laiką su mažylio dienotvarke. Nemiegoję vaikai būna irzlesni, tada daugiau tikimybės, jog kels sumaištį restorane. Todėl valgyti eikite tokiu metu, kaip mažylis įpratęs. Ir neužsibūkite per ilgai – kad miegas taip pat užkluptų ne kavinėje po stalu, o lovytėje ar vežimėlyje. Jei vis dėlto ketinate užtrukti restorane ilgėliau – pasirūpinkite, kad šalia galėtumėte pasistatyti vežimuką arba automobilio kėdutę, įsimeskite užklotą vaikui.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

Gairės:  atostogos,  kavinė,  kelionė,  pajūris,  pietūs
 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabrielė