Vaikai > Laisvalaikis > Ebru meno stovykla kviečia...
 

Ebru meno stovykla kviečia į Juodkrantę


2011 06 22 | Autorius: Meda Project
 

Ebru meno stovykla kviečia į Juodkrantę

Kviečiame į vasaros ebru meno stvovyklą Juodkrantėje birželio 25 - liepos 2 dienomis.

 

VšĮ „MEDA PROJECT“ tęsia savo projektą – Ebru menas tapymas ant vandens (www.ebrumenas.lt) ir su džiaugsmu skelbia Ebru meno vasaros stovyklos atidarymą Juodkrantėje, poilsio namuose „Ąžuolynas“.

Dalis pinigų, surinktų iš Jūsų už vasaros Ebru stovyklą, bus skiriami tęstinei akcijai “Už spalvingą ir teisingą vaikystę”, kurios metu Juodkrantės jūrų kadetų mokyklos globotiniai turės galimybė išbandyti unikalų daugiau nei 900 metų senumo EBRU meną ir kartu su kitais stovyklos dalyviais turiningai leisti laiką.

 

Padėdami kitiems – padedame sau! Norime padėkoti www.greitaskreditas.lt, Neringos miesto savivaldybei bei poilsio namams “Ąžuolynas” ir „Nidus“.

 

Apie stovyklą


Kas gali važiuoti į stovyklą: šeimos su vaikais arba vieni vaikai, jei jiems 8 ir daugiau metų.


Ką veiksime: rytais sveikinsim saulę ir jūrą, dienomis - keliausime po Neringą su gidu, vakarais – Ebru meno užsimėmimai kuriais džiuginsime Neringos miesto svečius.


Vieta: Juodkrantė, „Ąžuolyno” 4 žvaigždučių viešbutis. Nuostabi aplinka, baseinas, vandens čiuožykla kieme, geras ir sveikas maitinimas.


Trukmė: 7 dienos.


Į kainą įskaičiuota : 6 nakvynės , 3 maitinimai kasdien, ekskursijos su gidu, mankštos, baseinas su vandens čiuožykla, EBRU meno – tapymo ant vandens užsimėmimai bei visos reikiamos priemonės.

Jei važiuoja visa šeima yra galimybė pagal pateikta kainyną pasirinkti didesnį kambarį. Vaikams iki 2 metų amžiaus dalyvavimas stovykloje yra nemokamas, yra galimybė užsisakyti papildomą maitinimą. Jeigu atvyksite tik į Ebru meno užsiėmimus, reikės susimokėti tik už Ebru priemones kurias naudosite piešimui ant vandens.
 

Išsamesnė programą rasite www.ebrumenas.lt (naujienos). Pusryčiai, mankštos, edukacinė programa, po pietų veikla pagal oro salygas, relaksaciniai vakarai su Ebru menu.Viskas ko reikia kūnui ir sielai!

 

Prašome registruotis adresu - info@medaproject.lt
VšĮ "MEDA PROJECT"
Mob.: (+370) 686 433 27
www.medaproject.com, www.ebrumenas.lt

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
ieva
2012-06-21 13:15:45
Kiek kainuoja stovykla? niekur neradau info, nei pagrindiniame ebru puslapyje nei čia. žmonės keisti, reklamuoja stovykla, o pagrindinį dalyką apie kainą ir nutyli...
ARIJUS
2012-05-14 16:09:03
koke kaina
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Amelia.D